Autor Wątek: engine  (Przeczytany 1372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martez108

• Nowy użytkownik
  • *
engine
« dnia: 18 Wrzesień 2016, 13:11:02 »
witam mam sc2900 i chce uruchomić engine . zainstalowałem z oryginalnych płyt przy odpalaniu programu wyświetla mi się informacja że nie mam quecktime .Program nie widzi plików po zaimportowaniu .Jak zaistalowac quicktime do tego programu proszę o pomoc

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: engine
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2016, 14:17:54 »
Po pierwsze odinstaluj starą wersję i pobierz najnowszą, aktualną znajdziesz zawsze pod tym adresem. Nowa może już nie wymagać instalacji QuickTime. Gdyby jednak zaszła taka potrzeba, to ostatnia wersja dla Windows (7.6) jest do pobrania tutaj:
https://support.apple.com/kb/DL762?viewlocale=pl_PL&locale=pl_PL
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline MrK

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2017, 01:58:57 »
Witam. Odgrzeję temat. Niestety engin :(
Mój angielski kiepski więc instrukcję tłumaczy translator i może z tego powodu nie mogę ogarnąć.
To tak:
Dwa decki połączone przez router z tabletem i ze sobą.
Świeżutki engin, decki zaktualizowane pendrive nowy. Nagrałem dosłownie 3 utwory na pena dla testów.
Podłączam pena do tableta bezpośrednio po usb i autoanaliza = OK
Podpinam pena pod decka 1 i wchodząc w drzewko: player 1, folder... widzę moje pliki i przeciągam utworek np do decka 2, i... miodzio wszystko działa
ALE.............
korzystam z szukajki i odnajduję żądany utwór i go znajduję, przeciągam np do decka 2 czy 1 na wyświetlaczu pojawia się tytuł
Chwilę mieli i komunikat, że nie może... cant open. I blokada decka
Pomóżcie o co chodzi, ja chcę przeszukiwać dane i wysyłać na poszczególne decki

Offline MrK

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty 2017, 01:04:11 »
Hej, mistrzowie świata pomocy plisss
Zatrzymałem się przed ścianą której nie potrafię przejść.