Autor Wątek: Problemy z mcx8000 Windows / Mac  (Przeczytany 46 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mario

• Nowy użytkownik
  • *
Problemy z mcx8000 Windows / Mac
« dnia: 12 Lipiec 2019, 12:19:53 »
Witam. Posiadam kontroler mcx8000 od niemal premiery. wszystko działało powiedzmy bez zarzutu. Czasem problemy pojawiały się z winy serato przy aktualizacji do nowej wersji. Ale cofka do poprzedniej wersji i było ok. Teraz jest jednak masakra a przyczyn jest wiele . Błędy są i w sofcie Denona i w Serato. Owe firmy nie do końca chyba czają jakie zmiany się pojawiają w systemie windows. Robią swoje softy nie bacząc na aktualizacje systemów operacyjnych komputerów. Na Windowsie podczas grania czasem po paru minutach czasem po 2 czy 3 godzinach grania przestają działać wyświetlacze , nie działa cała sekcja z padami, efektor, jedynie do działa to cue , play no i mixer. Na Macu nie działają tylko wyświetlacze, ale niekiedy dzwięk zaczyna trzeszczeć. Są to problemy o których piszą ludzie na całym świecie jeśli chodzi o mcx8000. Nie wspomnę że serato na windowsie ma problemy z przycinaniem podczas ładowania nowego kawałka, oraz płynnością wyświetlania widma.Możesz mieć dysk ssd m2 i 16 gb ramu tak jak ja i dalej to samo . NO ALE SERATO TO SERATO A DENON TO DENON w moim przypadku problemy zaczęły pojawiać się z momentem aktualizacji do sowftu 2.0 i potem dalej do wersji 2.1. Fajne udogodnienia ale powodujące wyżej wymienione problemy. Testowałem na różne sposoby i na Windowsie i na Macu. Ostatecznie wróciłem do softu 1,5 w kontrolerze i na windowsie jest względny spokój, na Macu zaś dalej problem z przestającymi działać wyświetlaczmi. Radzę jeśli wam wszystko działa to nic nie aktualizujcie. Ani systemów operacyjnych ani kontrolera ani serato.
Konkluzja niestety jest taka , że kontroler który naprawdę jest świetny pod względem opcji i możliwości, ze świetnym brzmieniem muzyki jest tak OLEWANY przez samego Denona. Konrtoler za tyle ksay , to jest skandal!!!! Wszyscy użytkownicy powinni globalnie się skrzyknąć i wymusić jakieś działanie ze strony producenta bo to jest niedopuszczalne.