Autor Wątek: Nie działa Selekt  (Przeczytany 276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf4fun

• Nowy użytkownik
  • *
Nie działa Selekt
« dnia: 21 Sierpień 2019, 12:53:32 »
Cześć,

Nie działa prawy selekt.
Nie można zmienić góra/dół. Działa natomiast potwierdzenie.
To samo na PC, Engine i Utulity.
Lewy działa. Aktualny Firmware.

Jakieś rady?

Offline komarus

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Nie działa Selekt
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień 2019, 15:04:58 »
kupiłem w tego denona 2 tygodnie temu ( uzywanego na gwarancji )  i na dzień dobry  masa problemów od zawieszającego sie kontrolera do ruszającego się na boki cue ...... problemy z systemem próbowałem rozwiązać po przez aktualizacje  nie pomogło nic  zdenerwowany całą sytłacją oddałem sprzet na gwarancje  jezeli denon nie naprawi sprzętu kontroler wroci  do nich juz na dobre  moje szczescie ze mieszkam w uk i gwarancja oznacza prawdziwe zabezpieczenie dla kupującego .... nie wiem jak wygląda serwis w pl ale jak ta firma naprawdę chce wypchnąć z imprez najpopularniejszą markę niech coś zrobi z tymi błędami   bo gram na denonach od modelu 2500 po przez 3000 i 5000 i zawsze byłem zadowolony     pomysłow firmie nie brakuje i uwazam ze wyprzedza wszystkich ale niezawodność kuleje słabsze lasery i zawieszanie się sprzętu gdzieś się ciągnie za denonem ale nigdy nie miałem az tylu problemów        a nie ma co ukrywać  przerywanie muzyki  na cd lub error lub totalny zwias systemu nie wygląda dobrze w zadnym clubie  i denon powinien o tym pamiętać nie zawodność jest najwazniejsza  dla kazdego  Tak ze moja rada oddaj go na gwarancje to sie dowiesz co jest nie tak i mysle ze firma pomoze :)