Autor Wątek: MCX 8000 VDJ 2020 Win10 zacina się przspiesza piosenki  (Przeczytany 231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin2019

• Nowy użytkownik
  • *
MCX 8000 VDJ 2020 Win10 zacina się przspiesza piosenki
« dnia: 07 Styczeń 2020, 22:09:28 »
Witam!
Mam denona MCX 8000 od blisko dwóch lat a od miesiąca mam problem po zmianie laptopa z win 7 na wind 10. pobrałem VDJ 2020 próbna wersja i się zacina na VDJ 8 to samo. Wcześniej pod win 7 zero problemów gdzie parametry komputera szału nie robił i3 6gb ramu zwykły dysk a teraz to jakaś masakra. Nigdy wcześniej kontroler mi się nie zawiesił aż do początku grudnia kiedy podczas grania sam przyspieszał piosenki było to tylko słychać a żadne gałki się nie poruszały obecnie zawiesza się jak mu pasuje czasem grając z komputera a czasem z pena.Oprogramowanie aktualne kable usb podmieniane na róże i na oryginał też to samo. Co w takiej sytuacji robić ? wrócić do win 7 czy wysyłać go do naprawy? ktoś pracuje z mcx8000 na vdj i poradził sobie z tym problemem ?

Offline pawel35

• Użytkownik
  • **
Odp: MCX 8000 VDJ 2020 Win10 zacina się przspiesza piosenki
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2020, 12:24:11 »
Ja mam serato a problemy i błędy już ma sam kontroler, które zgłosiłem dwa lata temu. Pisałem z supportem w Polsce i za granicą i przez 2 lata nic kompletnie nie zrobili!!!
Pisałem oczywiście do polaków serwisu po polsku i po angielsku. Chyba nagram film i wstawię na youtube może to lepiej na nich podziała i szybciej się zmobilizują aby wypuścić poprawki.

Znalazłem kolejny błąd w oprogramowaniu ENGINE 2073 w MCX8000. Problem polega na tym, że przy odpowiednio przeanalizowanych plikach MP3 wyświetlany jest bieżący BPM, dopóki nie zaznaczymy punktu CUE, opuszczymy utwór i wprowadzimy go ponownie.

Jeśli ponownie wprowadzimy utwór, bieżący BPM nie będzie już wyświetlany.

Kroki, aby powtórzyć:

1. Załaduj poprawnie pendrive FAT32 poprawnie przeanalizowany przez plik serato pro / pliki muzyczne MP3 2. Otwórz plik MP3 na MCX8000 3. Wybierz punkt CUE 4.

Wyjdź z wybranej piosenki MP3 5. Wybierz i odtwórz ponownie ten sam utwór 6. Na ekranie LCD nie wyświetla się bieżący BPM (aktualny BPM)

------------------------------------

I found another error in the ENGINE 2073 software in MCX8000. The problem is that with properly analyzed MP3 files, the current BPM is displayed until we mark the CUE point and leave the song and enter it again.

If we enter the song again, the current BPM is no longer displayed.

Steps to repeat:

1. Upload the FAT32 pen drive correctly analyzed by serato pro file / MP3 music files 2. Open the MP3 file on the MCX8000 3. Select the CUE point 4.

Leave the song MP3 5. Select and start the same song again 6. The LCD it does not show up current BPM (current BPM)

Offline pit_1975

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2020, 13:56:39 »
Czy masz najnowszą wersję oprogramowania w kontrolerze?
Jeżeli tak, to wróć na win7.

Offline pawel35

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2020, 15:37:46 »
Prawda jest taka, że DENON OLAŁ produkt MCX8000 i nie ma chęci poprawić zgłoszonych błędów w oprogramowaniu 2 lata temu.