Autor Wątek: Denon MCX8000 + Serato + win10 = Kernel system failure  (Przeczytany 2272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxir1

• Nowy użytkownik
  • *
Denon MCX8000 + Serato + win10 = Kernel system failure
« dnia: 19 Sierpień 2019, 11:34:34 »
Panowie mam problem z tzw blue screenem. W trakcie używania serato z mcx8000 pojawia mi się blue screen i resetuje się komp. Czasem błąd pojawia się po kilkunastu godzinach używania sprzętu, a czasem po 30 minutach. Komputer już był wyczyszczony, system.na nowo postawiony, wszystko zainstalowane raz jeszcze i błąd dalej się pojawia. Totalnie losowo.

Offline Maciek_Magic

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Denon MCX8000 + Serato + win10 = Kernel system failure
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2019, 12:16:07 »
Witam
Mam ten sam problem !
Wgrane oprogramowanie to MCX8000_Firmware_v2.1 

Podczas użytkowania nagle nie działają wyświetlacze tzw. blue screenem nie  pomaga wyłączanie kontrolera świecą się, obojętnie czy Serator jest podłączone czy nie. 
Na forach czytałem że często się to zdarza bardzo wielu użytkownikom. Czy ktoś z Was rozwiązał ten problem ? Denona MCX8000  Proszę o pomoc.

Offline pawel35

• Użytkownik
  • **
Odp: Denon MCX8000 + Serato + win10 = Kernel system failure
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2020, 12:24:39 »
Sprawdźcie również to:

Ja mam serato a problemy i błędy już ma sam kontroler, które zgłosiłem dwa lata temu. Pisałem z supportem w Polsce i za granicą i przez 2 lata nic kompletnie nie zrobili!!!
Pisałem oczywiście do polaków serwisu po polsku i po angielsku. Chyba nagram film i wstawię na youtube może to lepiej na nich podziała i szybciej się zmobilizują aby wypuścić poprawki.

Znalazłem kolejny błąd w oprogramowaniu ENGINE 2073 w MCX8000. Problem polega na tym, że przy odpowiednio przeanalizowanych plikach MP3 wyświetlany jest bieżący BPM, dopóki nie zaznaczymy punktu CUE, opuszczymy utwór i wprowadzimy go ponownie.

Jeśli ponownie wprowadzimy utwór, bieżący BPM nie będzie już wyświetlany.

Kroki, aby powtórzyć:

1. Załaduj poprawnie pendrive FAT32 poprawnie przeanalizowany przez plik serato pro / pliki muzyczne MP3 2. Otwórz plik MP3 na MCX8000 3. Wybierz punkt CUE 4.

Wyjdź z wybranej piosenki MP3 5. Wybierz i odtwórz ponownie ten sam utwór 6. Na ekranie LCD nie wyświetla się bieżący BPM (aktualny BPM)

------------------------------------

I found another error in the ENGINE 2073 software in MCX8000. The problem is that with properly analyzed MP3 files, the current BPM is displayed until we mark the CUE point and leave the song and enter it again.

If we enter the song again, the current BPM is no longer displayed.

Steps to repeat:

1. Upload the FAT32 pen drive correctly analyzed by serato pro file / MP3 music files 2. Open the MP3 file on the MCX8000 3. Select the CUE point 4.

Leave the song MP3 5. Select and start the same song again 6. The LCD it does not show up current BPM (current BPM)