Autor Wątek: miga czerwona kropka i trzeszcy i przycina muzyke  (Przeczytany 1751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawido

• Nowy użytkownik
  • *
miga czerwona kropka i trzeszcy i przycina muzyke
« dnia: 19 Styczeń 2018, 20:21:23 »
Witam,wszystko chodziło jak potrzeba az tu nagle w moim sprzecie zaczyna trzeszczeć i przycinać muzykę tydzień wcześniej wszytsko było ok .Nic nie robiłem z komputerem no może dodałem kilka utworow do listy .
Próbowałem sterowniki instalowalem nowy program i dalej trzeszcy.Wszytkie aplikacje w tle wyłączone latencja nic nie daje.Czy ktoś wie co mogę zrobic.Dlaczego po usunięciu programu(odinstalowaniu)nie pousuwaly sie moje foldery bo moze mam za dużo muzyki i program się przycina 🤔nic innego mi do głowy nie przychodzi.Usunelem całą muzykę ctrl del ale oba gdzies tam zalega .Prosze o jakas pomoc.

Offline pit_1975

• Człowiek DENON
Odp: miga czerwona kropka i trzeszcy i przycina muzyke
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2018, 23:36:17 »
Ale w jakim programie?
gdzie ta czerwona lampka?
pobaw się sterownikiem asio (bufor),zwiększ lub zmniejsz bufor.
A może win10 się zaktualizował :)

Offline dawido

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2018, 00:04:33 »
No zaktualizował sie windows 10 ale i tak dalej nie wiem co zrobić choć czuje ze to będzie coś aktualizacja win 10.
Program to serato dj z denon mc6000mk2 .czerwona kropka dropout audio warring cos takiego.Raz miga na zielono a raz na czerwono Jak mrygnie to sa trzasko nawet jak nie gra muzyka

Offline lukas28

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2019, 10:50:52 »
Witam.
Podepnę się pod temat, u mnie te same problemy, też miga kontrolka na żółto i czerwono, i przycina dźwięk.
Miałem lapka z win10, serato dj pro 2.1.0, procek i3-3110m, ram 4gb, dysk 1gb magnetyczny, antywirus avast i często tak przycinało i zniekształacało dźwięk.
Włożyłem w lapka w jednej kości 8gb ramu, wróciłem do win7, dysk włożyłem SSD 500gb i nadal to samo się dzieje?!
Czyżby trzeba było wpakować procek 17-3612qm?
Bo teraz już chyba tylko ta opcja mi pozostała lub ewentualne wyłączenie avasta i wifi.
Najważniejsze, kontroler to mc7000.