Autor Wątek: Samoczynna zmiana piosenki  (Przeczytany 2176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krolik119

• Nowy użytkownik
  • *
Samoczynna zmiana piosenki
« dnia: 11 Wrzesień 2017, 12:48:01 »
Witam używam mc4000 od prawie roku  grałem już parę fajnych imprez i zdarzało mi się ze podczas szukania piosenki używając kontrolera  lewy deck samoczynnie się zatrzymał , oraz ostatnio zdarzyło się coś takiego że gdy szukałem kolejnego utworu i załadowałem go na lewy deck to samoczynnie wskoczył na oba i to nie od początku tylko w połowie i w tym samym czasie się uruchomił .
moje pytanie brzmi czy to jakaś wada kontrolera czy wina laptopa mam hp pavilion dv 7000 z procesorem i3 oraz 8 gb ramu , serato działa bez zacinek , system jest świeży win 10 pro tylko do grania na imprezach bez żadnych programów tylko serato dj
proszę o pomoc co zrobić kontroler jest na gwarancji .

Offline Samuel59

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Samoczynna zmiana piosenki
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2018, 10:44:41 »
Witam, mam ten sam problem. Nie rozumiem dlaczego nikt na forum nie odpisał koledze??

Czy udało się komuś rozwiązać ten problem?

Offline Krolik119

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrzesień 2018, 05:36:41 »
Część słuchaj zmienilem laptopa na leprzy zaktualizowalem serato do wersji pro i problem zniknął pozdrawiam

Offline pit_1975

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrzesień 2018, 09:44:51 »
Tak się domyślałem że winą są zbyt słabe laptopy,programy tego typu (serato/traktor/vdj) wymagają lepszych procesorów,zalecam procesory minimum 6 generacji i minimum i5,a najlepiej i7,do tego jak największa ilość pamięci ram (16gb minimum).
Wielu ludzi ma starsze laptopy i wychodzą z założenia,że skoro starsze wersje działały,to będą działać w nieskończoność,im nowsza wersja programu,tym bardziej wymagająca.

Offline Krolik119

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Wrzesień 2018, 21:15:05 »
Ja kupiłem asusa mam i5 8 generacji i 8gb ramu i dysk ssd 128 na którym mam serato naprawde wszystko dziala super szybko nawet próbowałem brata numarka nv na czterech kanalach na raz i nic sie nie dzieje
Pozdrawiam