Autor Wątek: Denon DS1  (Przeczytany 1471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koncial

• Gość
Denon DS1
« dnia: 27 Styczeń 2016, 22:18:47 »
Witam

To przechodząc do rzeczy panowie nie ma oficjalnego pokrowca do Denona DS1 ktoś poleca jakiś zamiennik??

Sprzęt jest świetnie zbudowany - metalowy (MISTRZOSTWO nie żaden plastik) ale z doświadczenia wiem że lepiej nawet w zwykłym neoprofenowym case trzymać - naprawdę nie musi być żaden hard case ;)

Pomożecie z virtualne piffko??

Pozdrawiam Tomek

Offline Borys

• Człowiek DENON
Odp: Denon DS1
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2016, 02:36:15 »
Jakoś za wirtualne piwko nikt się nie garnie do pomocy. :-)
Mogę zapytać w jakiej konkretnie konfiguracji sprzętu używasz DS1 (gramofony, CD)?

koncial

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Luty 2016, 15:55:50 »
Jasne

Przesiadłem się na Serato DJ jak tylko wyszło. Wcześniej targałem casy z płytami. Po paru latach grania stwierdziłem że czas coś zmienić - przesiadka na DVS. Co do kontrolerów DDJ-SX/SZ a teraz SX2 - jako podstawowy setup. Ostatnio bawiłem się DJM S9 mojego przyjaciela Vazeego i zastanawiam się nad przesiadką. Do tego Reloop Neon (kocham ten kontroler). Zastanawiałem się nad Denonem 6000mk2 ale nie wiem jak dla mnie i moich rąk jak łopaty troszkę za mały ten kontroler (Czekam teraz na wersje 8000 bo widząc relacje z NAMM bardzo mnie zaintrygował). Co do samej DS1 - cóż mogę powiedzieć mistrzostwo świata i okolic. Świetne wykonanie ,mega poręczna ,metalowa obudowa <3, jakość dźwięku świetna. Samej karty na co dzień używam do domowego studia przy stacji roboczej (Podłączone pod KRK Rockit 6 + Ableton Live). Kupiłem ponieważ nie raz gram w klubach gdzie jest konsola, wiec DS1 + Neon sprawdza się idealnie. Sama karta grana na CDJ (HID Mode) i gramofonach (nie używałem czasówek CD). Aczkolwiek przydałby się jakikolwiek case/etui do zabezpieczenia tego sprzętu ;)

Pozdrawiam
Tomek

Offline Borys

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2016, 00:18:17 »
No to widzę, że nieźle śmigasz. Akurat dysponuję MC6000MK2 i bardzo sobie chwalę ten poręczny kontroler, przede wszystkim za rozmiary. Z drugiej strony jest to chyba najmniejszy i najtańszy kontroler z niezależnym mikserem i dwoma kanałami mikrofonowymi. Brakuje natomiast padów i dostępu do wszystkich banków sampli, jakie umożliwia SERATO Dj. Serato umożliwia dostęp do 4 banków po 6 sampli, a kontroler do 4 banków po 4 sample.
No i niestety z poziomu kontrolera nie możemy przełączać się pomiędzy bankami, tylko do kolejnego banku przeskakujemy za pomocą myszki. Niefajnie.