Autor Wątek: [JDM] DN-X1500 + DN-S5000 + Tech + Reloop + Ultrasone  (Przeczytany 4477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JDM

• Gość
[JDM] DN-X1500 + DN-S5000 + Tech + Reloop + Ultrasone
« dnia: 04 Kwiecień 2009, 22:24:23 »
Na początek-sorki za tragiczne zdjęcia,ale jakimś cudem wytargałem aparat od znajomego który wpadł na 10 min się pożegnać i spierdzielił za gramanicę,orass musiałem robić foty przy słabym oświetleniu,bo dodatkowo żyrandol wysiadł :/

Lista sprzętu:

Gramofony: Technics 1210 mkII i Reloop RP6000mk6b

CD:denon DN-S5000

Mikser: Denon DN-X1500

Sluchawki: Ultrasone DJ1

Odsluch: Microlab SOLO 6C

Systemy: Shure Whitelabel

Gramofony:
Reloop-używka,dobre ramię,pitch +10 co akurat bardzo mi się przydaje,dobry silnik
wady-to nie tech ;),talerz mógłby być bardziej ciężki(czyt.bezwładny)
Technics-tech to tech i tyle.Szkoda,że nie ma pitch-a +10,felling lepszy niz na RP(imo ofkorz)
CD:
Używka(z małą wadą joga,niedługo wstawię flmik ocb,bo mam pytanko do denonowców),kupiłem tylko dlatego,że część fajnych kawałków nigdy nie wyjdzie na vinylu,oraz cenowo nawet niezła okazja była.Alpha track - świetna koncepcja,ale bez instrukcji obsługi "świeżak" może sobie nie poradzić,4 pętle-wypas,denerwuje tylko samoczynnie przeskakujący punkt cue,ale to wada zauważona przypadkowo więc nie jest źle.I na koniec - do inteligentów nie należę,ale żeby intuicyjnie nie zmienić skali pitch albo edytolwć loop w tym playerze to naprawdę trzeba być głąbem.
Mikser:
Zawsze chciałem mieć ten mixer! Kupiony jako używka w idealnym stanie,na początku nie bardzo coś przycisk od efektora działał,ale jakoś się samo naprawiło :].Jak dla mnie ma same zalety,nie będę pisał o wadach,gdyż każdy coś tam znajdzie.Doniesienia o zawieszkach to imo bujda,u mnie wszystko ok.
Sluchawki:
Kupiłem je,ponieważ mam bardzo dziwną banię,tj. nie mogę nosić np:czapki z daszkiem,bo czuję taki dziwny ucisk na czachę.W tych słuchawach oprócz świetnego dźwięku i tłumienia brak ucisku na baniak był podstawą do zakupu.
Odsłuch i systemy:
Systemy też używki,tj.dwa systemy + 4 igły,w tym dwie nieużywane,bdb dźwięk i design ale chyba wymienię na m44-7,bo [/b]czasami[/b]gubią ścieżkę,z resztą nie wiem,czy nie jest to wina płyty,gdyż zdarza się to w poszczególnych miejscach.
Do odsłuchu nie mam zastrzeżeń - działają,chociaż pewnie jakiś audiofil-aptekarz-onanista by się przyczepił,na zdjęciach w maskownicach ale normalnie gram bez.

Ocena : W sumie nie mnie tu oceniać setup-jestem zadowolony i mogę nawet 10/10 dać.Nie kryję,że niektóre elementy zostały zakupione pod wpływem opinii użytkowników "czarnego"  forum(np: słuchawy,kto obczajony w temacie będzie wiedział o kim piszę :D ).Pewnie zwróciliście uwagę,że setup położony jest nisko oraz na badziewnych szafkach-cóż,mieszkania się nie wybiera,oraz wiadomo-student->bida.Za to wygodnie gra się na krześle :).Do kompletu brakuje mi tylko case na placki.Samych placków na raze 51,ale ciułam dalej kaske-wiadomo - recesja.Na razie dop.uczę się zgrywania,chociaż idzie mi to coraz lepiej.Dzięki za uwagę.

Moros aka. ATH

• Gość
Odp: [JDM] DN-X1500 + DN-S5000 + Tech + Reloop + Ultrasone
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2009, 22:29:21 »
ładny Setup , pozdrawiam Kolegę z zółtego :)

JDM

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2009, 22:51:46 »
Pozdr,ale bardziej czuje się związany z czarnym - czytam je od 6 lat(różne nicki),mało się udzielam,bo tam naprawdę trzeba być pro ;),a setup mam parę miesięcy

Moros aka. ATH

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2009, 09:57:11 »
akurat na czarnym nie zwrocilem uwagi na twoj setup ale pierwsze co jak zobaczylem to ...,,Na początek-sorki za tragiczne zdjęcia,ale jakimś cudem wytargałem aparat od znajomego który wpadł na 10 min się pożegnać i spierdzielił za gramanicę,orass musiałem robić foty przy słabym oświetleniu,bo dodatkowo żyrandol wysiadł :/ " to odrazu wiedzialem
BYŁO TO NA ZOLTYM :D

A ja mixerek sie sprawuje ? i sluchawki bo jak bralem moje Technics rpdj 1200 to sie zastanawialem tez miedzy tymi ale niewiedzialem jak z lamliwoscia itp

JDM

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień 2009, 12:18:08 »
Heh,setup pojawił się na żółtym 2 tyg po tym jak go pokazałem na czarnym,ale nie ważne.Mixer sprawuje się świetnie,zwłaszcza ustawianie eq.Wcześniej miałem przez 2 tyg. dn-x 100 i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Słuchawy fajne,tylko jak teraz patrzyłem na ceny to zdrożały o ponad 100 zł (!),nie łamią się,fajny spralny przewód,odkręcany duży jack-ogólnie i mixer jak i słuchawy polecam.

essikowaty

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwiecień 2009, 20:10:25 »
elegant. A jaka muze grasz?

JDM

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Kwiecień 2009, 12:53:44 »
hardcore/gabber/nu style hardcore

Nextassy

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Styczeń 2010, 22:54:06 »
Konkrecik,a w tych DN-S5000 to poprostu sie kocham,mega playerek według mnie :)