Autor Wątek: Denon DN-S700 Koniec produkcji  (Przeczytany 2056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marc Rousé

• Użytkownik
  • **
Denon DN-S700 Koniec produkcji
« dnia: 08 Wrzesień 2012, 11:36:12 »
Witam,
           przeglądając strony denondj.com sklep.denondj.pl oraz innych "dj sklepów" i nie natrafiłem nigdzie na Model DN-S700, czyżby zaledwie po dwóch/trzech latach produkt został wycofany z produkcji (wiadomo dokładnie kiedy)? (starszy model  DN-S1200, który ujrzał światło dzienne w podobnym czasie nadal jest w sprzedaży)

- Ma ktoś informacje dlaczego (słaba sprzedaż, duża awaryjność)?
- Co to oznacza dla posiadaczy (co z supportem, z aktualizacją softu, serwisem, dostępem do części zamiennych)?

Nie ukrywam kupiłem podstawowy model Denona, bo w domu nie potrzebuje lepszego, a w klubach zawsze są odtwarzacze. Chcę by służyły mi jak najdłużej, dlatego interesuje mnie jak wygląda Serwis po gwarancyjny.
Na tę chwilę po zarejestrowaniu produktu na stronie Horna otrzymałem:
- 3 lata gwarancji pełnej door to door (wszystkie opłaty po stronie Serwisu:naprawa, części, transport)
- a później, przez jaki okres czasu Denon będzie jeszcze naprawiał w/w model?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: Denon DN-S700 Koniec produkcji
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2012, 21:21:51 »
DN-S700 został wycofany z oferty w pierwszym kwartale zeszłego roku. Powodem było niskie zainteresowanie globalne tym odtwarzaczem (chociaż w Polsce sprzedawał się wyjątkowo dobrze).

Co to oznacza dla posiadaczy (co z supportem, z aktualizacją softu, serwisem, dostępem do części zamiennych)?
Kolejnych aktualizacji oprogramowania raczej bym się już nie spodziewał (z tego co wiem w tym odtwarzaczu wszystko działa poprawnie i nie wykryto żadnych błędów). Jeśli chodzi o serwis gwarancyjny czy pogwarancyjny nie masz się na razie czym przejmować. Serwis nadal naprawia nawet bardzo stare modele i ma dostęp do magazynu części zamiennych, więc pod względem napraw nic się nie zmienia.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.