Autor Wątek: Aktualizacja oprogramowania SYS 1010  (Przeczytany 7006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Aktualizacja oprogramowania SYS 1010
« dnia: 09 Kwiecień 2010, 23:07:43 »
Mimo braku informacji na ogólnoświatowej stronie Denon DJ, od jakiegoś czasu na stronie w wersji japońskiej dostępna jest aktualizacja oprogramowania odtwarzacza DN-S700. Poprawia ona dotychczas zauważone błędy oraz zwiększa rozdzielczość pitch'a do 0.05% dla skali +/-6%. Zachęcam do pobrania aktualizacji.

DOWNLOAD

Instrukcja aktualizacji
Uwaga! Zmiana sposobu aktualizacji! (12.07.2010)
1. Po rozpakowaniu obrazu ISO należy wypalić na płytę CD w trybie ISO9660, MODE1.
2. Po włożeniu tak przygotowanej płyty i ukazaniu się na wyświetlaczu napisu "VersionUp" należy obrócić potencjometr PARAMETERS dwukrotnie w prawo (aktualizacja DSP), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
3. Po aktualizacji DSP i automatycznym wysunięciu płyty włożyć ją ponownie (bez uprzedniego wyłączania odtwarzacza).
4. Tym razem po ukazaniu się na wyświetlaczu napisu "VersionUp" należy obrócić potencjometr PARAMETERS trzykrotnie w prawo (aktualizacja Servo), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
5. Po aktualizacji Servo i automatycznym wysunięciu płyty po raz ostatni włożyć ją ponownie (bez uprzedniego wyłączania odtwarzacza).
6. Po ukazaniu się na wyświetlaczu napisu "VersionUp" należy obrócić potencjometr PARAMETERS jeden raz w prawo (aktualizacja System), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
7. Po ukazaniu się na wyświetlaczu odtwarzacza komunikatu "Update OK" i wysunięciu płyty, dopiero teraz należy go wyłączyć. Po tym zabiegu odtwarzacz jest już gotowy do pracy.

Takowy sposób aktualizacji rozwiązuje sporadycznie pojawiający się problem dwukrotnie szybszego odtwarzaniem utworów.
Dla osób, które aktualizowały odtwarzacz pierwszym sposobem (poprzednio umieszczonym na forum) również polecam ponowne wykonanie aktualizacji wg aktualnie umieszczonego opisu.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2011, 14:05:00 wysłana przez Kaminsky »
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline ceekay

• Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
Odp: Aktualizacja oprogramowania SYS 1010
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2010, 23:46:25 »
Link jest z 2 lutego 2010 :D
DN 3700-1700-3700 , Denon HP1000, RPM, Win7x64SP1

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2010, 23:50:11 »
Jak widać komuś umknęła aktualizacja, aczkolwiek polskie forum czuwa :)
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline Marc Rousé

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2010, 14:27:40 »
Świetnie!
Na to czekałem.
Jak ściągnę i wgram to podziele się spostrzeżeniami.

Pietrek_47

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2010, 16:48:01 »
HAHAH zaje dobrze !!!! Jest 0.05 % !!!! :):):) Problem z mp3 też zniknął :) NAJS
dzięki ;D

Revolt

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec 2010, 18:05:29 »
Mam takie pytanko..., jak to mam zgrać ?... help.. nigdy nie używałem deamona ... a moze przez jakis inny program to sie robi ?? pomoze ktoś ?? Z góry dziękuję!!

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec 2010, 10:59:23 »
Użyj dowolnej aplikacji wypalania płyt CD, np. Nero, PowerISO. Deamon z tego co mi wiadomo służy jedynie do montowania wirtualnych napędów CD/DVD.

Revolt

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2010, 16:23:42 »
Kurde... bardzo mi zależy na tej aktualizacji tego denona, lecz w nero nie mam zadnej opcji wyboru na jakies ISO[...] a jak odpale to normalnie to pisze mi: NO MP3. .... no i co mam teraz zrobić ?... może ktoś to opisać KROCZEK po KROCZKU ?? mozliwe ze jestem za mało kumaty.. ;/

Offline deejay205

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2010, 18:27:24 »
wybierz w opcjach nagrywanie danych, nie muzyki

Offline Peter Madd

• Człowiek DENON
    • Official Myspace
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwiec 2010, 20:22:34 »
wybierz nagrywanie obrazu plyty

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec 2010, 21:20:33 »
Zazwyczaj aplikacja do nagrywania od razu kojarzy rozszerzenie pliku z nią samą. Wystarczy kliknąć 2x obraz ISO, wybrać prędkość nagrywania i nagrywaj. Ot cała filozofia.

Ew. z poziomu aplikacji nie tworzyć nową kompilację a otworzyć istniejącą kompilację/obraz. W każdej aplikacji działa to w bardzo zbliżony sposób. Wystarczy tylko nieco pokombinować. Nie ma w tym kompletnie nic trudnego.

Revolt

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwiec 2010, 22:48:15 »
robie tak jak piszecie, ale jak wkladam plytke juz nagrana do playera, to pisze mi NO MP3... i nic więcej... ;/

Offline deejay205

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec 2010, 23:41:01 »
Po rozpakowaniu obrazu ISO należy wypalić na płytę CD w trybie ISO9660, MODE1, następnie po włożeniu tak przygotowanej płyty i ukazaniu się na wyświetlaczu napisu “VersionUp” należy obrócić potencjometr PARAMETERS jeden raz w prawo, po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE. Po ukazaniu się na wyświetlaczu odtwarzacza komunikatu “Update OK” i wysunięciu płyty, należy go wyłączyć. Po tym zabiegu odtwarzacz jest już gotowy do pracy

Opublikowano 09. kwi, 2010 przez Kaminsky w News

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Czerwiec 2010, 09:03:33 »
Źle wypalasz płytę. Z tego co widzę tworzysz nową kompilację, gdzie przerzucasz sam plik ISO. Rzecz w tym, iż plik ISO należy wypalić jako obraz płyty.

Prościej się chyba nie da:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1218591.html

Revolt

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Czerwiec 2010, 14:09:51 »
nie no ludzie.. ok, wszystko pieknie, ladnie.... player zaktualizowany, ale teraz jak wrzuce plytke do odtwarzacza, to predkosc niby na normalnej, na tej srodkowej linii to predkosc odtwarzania jest bardzo szybka, to znaczy odtwarzacze mi teraz wariuja !! co robić??

Revolt

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Czerwiec 2010, 14:41:30 »
nie wiem jak innym, ale mi to tylko zniszczylo pitcha.... ;/ mozna ta aktualizacje jakos cofnac ?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Czerwiec 2010, 11:58:00 »
Zaktualizuj soft jeszcze raz na ten sam. Powinno pomóc, jeśli nie - wysyłasz do nas serwis w ramach gwarancji.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Lipiec 2010, 23:56:38 »
Uwaga! Zaktualizowałem instrukcję aktualizacji oprogramowania w/w odtwarzacza. Poprzednia nie była do końca prawidłowa, w związku z czym osoby, które zaktualizowały swój odtwarzacz wcześniejszym sposobem proszone są o ponowne zaktualizowanie oprogramowania, tym razem jednak już według poprawionego opisu (znajdującego się w pierwszym poscie tego tematu).

zohan

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Lipiec 2012, 00:54:07 »
Podziękował i polecem  czuć poprawę :)

mgruszecki

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2013, 21:31:40 »
Witam,

Chcialbym odgrzac kotleta troszke...

Czy ktos posiada na CD badz na dysku aktualizacje o ktorej mowa w tym watku?? Bardzo bardzo bylbym wdzieczny za jej udostepnienie ;)

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Marzec 2013, 00:26:39 »
Dostępną ją masz w linku poniżej:
http://denondj.pl/artykuly/aktualne-oprogramowanie/

Koniecznie zapoznaj się z instrukcją aktualizacji.