Autor Wątek: DN S3700 - problem czy nie?  (Przeczytany 4248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
DN S3700 - problem czy nie?
« dnia: 20 Październik 2009, 17:08:55 »
Pytam się wszystkich użytkowników 3700.
Czy po wgraniu softu 1300 po kilku godzinnym graniu nonstop deck się zatrzymał nagle??
DN 3700-1700-3700 , Denon HP1000, RPM, Win7x64SP1

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
Odp: DN S3700 - problem czy nie?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2009, 18:11:07 »
Wydaje mi się, iż był to wypadek losowy. Ostatnio miałem okazję testować S3700 i grałem kilka razy po kilka dobrych godzin i nic takiego nie miało miejsca. Jeśli problem się powtórzy, warto zgłosić się z tym do Horna, a oni sprawę prześlą dalej.
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline stylo

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2009, 21:27:03 »
raczej może to byc wina traczka jeśli to było mp3 z pendrive lub hdd -cos sie przyblokowało w odczycie i 3700 staną

ja zauważać zacząłem ostatnio niestabilność zapisów vawefrom-po prostu zrobione wykresy po jakimś czasie nikną i nie widzi ich 3700 ani program dmm który je sam przecież wykonał -to jest ciekawe !!!!!
i dzieje sie to w moim wypadku na dwóch playerach i na dwóch pendrive ! na najczęściej odtwarzanych trakach .

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Październik 2009, 07:47:25 »
Panowie, musze Was zmartwić. Jest bug i to spory obejrzyjcie to:
3700 big bass freeze

Problem pojawia się w sytuacji gdy głośniki szczególnie basowe znajduję nad, lub w bliskiej odległości od decków i decki są w trybie VINYL MODE.
Problem został zgłoszony i ponoć już nad nim pracują.
PS. Watek jest dość długi i gorący :( (na drugim denonowym forum)
stylo - ja zauważyłem inną dziwną przypadłość związaną z mp3. Gdy przyciskam Playlist i wchodze w katalog Favorites lub Top40. To zaraz na początku na displayu decka przez 1-2 sekundy pojawia się komunikat w stylu No Waveform display. A gdy już załaduje się mp3 to pojawia się ikonka WFM i display jest wyświetlany-trochę to dziwne :(
Mp3 zostały oczywiście zapisane przez DDJMM.

Pytanie do Was kolejne (związane z mp3) czy często defragemtujecie swoje sticki albo zewnętrzne hdd??

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Październik 2009, 08:37:07 »
Pytanie do Was kolejne (związane z mp3) czy często defragemtujecie swoje sticki albo zewnętrzne hdd??
Z tego co mi wiadomo defragmentacja pamięci flash nie jest w ogóle zalecana (skraca się znacznie ilość cykli podczas takiej defragmentacji) i w przypadku flash kompletnie nic to nie daje. Inaczej jest w przypadku HDD, jednak mimo wszystko nie poczujesz różnicy, ze względu na to, iż dyski są na tyle szybkie i czas losowego dostępu na tyle krótki, że w przypadku czytania plików MP3 naprawdę nie zachodzi potrzeba defragmentacji. Defragmentacja miała sens kilka dobrych lat temu.
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

lisciu

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Październik 2009, 01:37:17 »
macie cierpliwosc...wspolczuje;-)

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
  • 2x DN-S3700 + Reloop RMX40 Black Fire
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Październik 2009, 19:01:09 »
U mnie jest taki problem że w czasie przełączania w tryb vinyl odtwarzana muzyka zacina się na amen bądź na około 1 sekundę lub włącza się funkcja reverse na około 1-2 sekundy. jest to bardzo uciążliwe gdyż dzieje się to u mnie na obydwu playerach i na 4 różnych pendriveach i nie jest to wina tracków! Problem ten miałem na poprzednich jak i na obecnym sofcie sys1300.

Offline stylo

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Październik 2009, 22:10:55 »
TO NIESTETY MUSISZ ODDAĆ PLAYERY NA SERWIS !!

na moich sprzętach temat ten w ogóle nie występuje -bez względu na fakt przełanczania trybu playera na bend z vinyl mode i odwrotnie -i również  bez względu na wybrane źródło cd/usb

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Październik 2009, 16:58:01 »
Czy naprawdę uważasz że muszę oddać go na serwis? I jak ja im udowodnię że problem się pojawia skoro dzieje się to kilka razy przez noc i po kilku godzinach grania w dodatku w obu denkach a u innych użytkowników ten błąd się nie pojawia... Mimo tego jest on bardzo wkurzający bo ogranicza moje możliwości a w dodatku ośmiesza mnie przed publicznością i jeszcze kiedyś zarobię butelką po głowie bo problem z przerywaniem odtwarzania powinien zostać w playerach typu DN-2000 a nie w najnowszej konsolecie którą do niedawno wszyscy mi podziwiali w klubach.... Poza tym jeżeli oddam ją do serwisu to na czym będę grał w tym czasie???

Offline stylo

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Październik 2009, 17:39:33 »
wystarczy że rzeczowo opiszesz problem-serwis Horna to ludzie którzy zrobią wszystko co w ich mocy by ci pomóc -nikt nie będzie cie zbywał i rządał dowodów .
Najprawdopodobniej na mojego nosa -doszło do jakiegoś nadpisania przy update softów w odtwarzaczach-dokładnie przy wgrywaniu 1300 w którym było dosyć sporo poprawek odnośnie platera -wyczyszczą ci fash eprom i wgraja soft ponownie -sprzęt bedzie smigał jak trzeba .

A możesz tez sam pokombinować z ponownym wgraniem softu -w tym przypadku radzę użyć innego nośnika pamięci usb jak poprzednio oraz ponownie ściągnąć soft-wykluczysz w ten sposób winę: 1-nośnika,2 uszkodzenia pliku na etapie dowlandu

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Październik 2009, 19:34:16 »
Kobial jaki masz soft? 1300?
Czy decki są w bliskiej odległości od głośników basowych?
Czy problem pojawia się tylko gdy grasz w trybie vinyl mode?

To jest to problem który opisałem na początku wątku!
i rozwiązanie są :
- grać w trybie Bend Mode!
- oddalić decki od głośników!

Trzeba cierpliwie czekać, pracują nad rozwiązaniem.
pozdro

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Październik 2009, 22:01:47 »
Stylo i Ceekay dzięki za rady właśnie ponownie testowałem sprzęty około 4 godz i w domu nic się nie wydarzyło ale jestem pewien że w klubie ponownie to będzie się powtarzać. Mam te denki od kwietnia i zawsze tak się działo na różnych softach. Teraz mam 1300 i jest jeszcze gorzej bo muza całkowicie się zatrzymuje. Spróbuje ściągnąć jeszcze raz 1300 i na innym pendrive go zainstalować jak mówicie. Problem pojawia ję TYLKO wtedy gdy chcę przełączyć z trybu bend na tryb vinyl i talerz rusza. Pamiętam iż identyczny problem pojawiał mi się w denkach 3500 ale od razu został poprawiony w pierwszych softach. W klubach w których gram jest średnio głośno ale bas czasami tłucze ponieważ djka znajduje się w rogu sali ale nie uważam aby to była przyczyna gdyż nawet obracanie talerzem w czasie przełączania na tryb vinyl nie powoduje tego efektu... Poza tym nie usprawiedliwia to konsoli za ponad 8 tysi do takich rzeczy.. Pozro.

TymczasowyNickDawidWarsaw

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Październik 2009, 05:54:29 »
Cytat: KOBIAL
[...] jest on [opisany problem] bardzo wkurzający bo ogranicza moje możliwości a w dodatku ośmiesza mnie przed publicznością i jeszcze kiedyś zarobię butelką po głowie bo problem z przerywaniem odtwarzania powinien zostać w playerach typu DN-2000 a nie w najnowszej konsolecie

Poza tym jeżeli oddam ją do serwisu to na czym będę grał w tym czasie???

nie usprawiedliwia to konsoli za ponad 8 tysi do takich rzeczy

KOBIAL Bracie: Zaprawdę powiadam Ci, że... jeśli tego nie wiedziałeś, to właśnie się przekonujesz na własnej skórze o tym co otrzymasz od Denon DJ... Ja również się o tym przekonałem - sam pracowałem na DN-HS5500 i DN-S3500 i przekonałem się, że jeśli szukasz niezawodności takiej, jak u Pioneera, to u Denona się rozczarujesz. Co prawda Denon jest sporo tańszy niż Pioneer, ale nie oszukujmy się, że "nie widać różnicy".

Wydajesz kupę kasy za "cool" wyglądający napędzany talerz, który tak naprawdę nie sprawdzi się, jeśli jesteś zainteresowany porządnym miksowaniem muzyki, a nie szpanowaniem wyglądem sprzętu.

Odbyłem długą rozmowę z Silvio Zeppieri - głównym zarządcą Denon DJ i z tej rozmowy, w której dokładnie opisałem problemy techniczne ze sprzętem jaki mają i zaproponowałem rozwiązania tych problemów w celu zmian na lepsze, wynoszę taką obserwację, ze Silvio wydaje się wierzyć trochę jakoś tak w sposób zaślepiony, że Denon DJ jest lepszy od Pioneer DJ. I Silvio Zeppieri odrzuca propozycje zmian, on chce produkować tego typu sprzęt, jak do tej pory niestety mamy przykłady DN-HS5500, DN-S3700, DN-X1500, DN-X1700... Silvio jakby nie rozumiał, że dla porządnego DJa liczy się NIEZAWODNOŚĆ i ergonomia... :(

Więc przygotuj się na tego typu przygodę z Denonem, jaką do tej pory masz z DN-S3700.

I wiesz co Ci jeszcze powiem? Na tym forum to dostaniesz tubę propagandową Horna (często, to co tu się wypisuje jest po prostu żałosne). Nieszczerość, napędzanie klientów współpracującemu Hornowi, przedłużanie sobie penisa "sprzętem Denona", itd.
Ja starałem się szczerze ocenić Denona i pomóc mu wyeliminować błędy jakie, moim zdaniem, są robione przez co Denon DJ nie jest na równi z Pioneerem; starałem się uczciwie też dać informację np. początkującym DJom, żeby dostali prawdę, a nie obiecanki-cacanki. W rezultacie właściciel tego forum mnie zbanował, blokując nawet mój nr IP. Za co? Za to, że zwracałem się do innych użytkowników per "Bracie", "Bracia"; za to, że zwróciłem uwagę że niewłaściwe jest uzasadnianie tego, że odtwarzacze Denona do tej pory nie pozwalają przewijać utworów MP3 VBR, uzasadnianie tego w taki sposób, że utwory MP3 VBR są najczęściej pirackie, dlatego nie potrzeba pełnej obsługi MP3 VBR. A niewłaściwe jest takie uzasadnianie dlatego, bo chociażby jeden z największych legalnych sklepów z muzyką online legalny w Polsce, sprzedaje wyłącznie MP3 VBR i nie ma w planach zmiany tego. Inny powód dlaczego mnie zbanowano to to, że broniłem innego użytkownika, który został siłą uciszony po tym, jak słusznie zwrócił uwagę, że Denony na wyjściu cyfrowym zaniżają głośność sygnału o 6 dB i wyraził on swoją dezaprobatę dla tego (mnie też się we znaki dała ta Denonowska niedogodność, gdyż używam miksera z wejściami cyfrowymi).

Tyle. Specjalnie się zalogowałem, mimo, że porzuciłem to forum z wiadomych względów (tu o nich: http://forum.denondj.pl/index.php?topic=812.0 ), żeby przynajmniej... powiedzieć czego się nowy DJ może tak naprawdę spodziewać po Denonie...

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Październik 2009, 09:44:07 »
@ tym…..Warsaw - W swojej wypowiedzi napisałeś 460 wyrazów z czego słowa Denon było ujęte przez Ciebie 13 razy słowo Pionieer tylko 3.  I biorąc pod uwagę wielki krytycyzm jakim się wykazałeś dziękuję bardzo za utrwalenie słowa (powtarzanego niczym mantra „Denon”) w głowach wszystkich użytkowników.

@ kobial. Denon S3700 to inny technologicznie deck w porównaniu do HS5500, czy S3500. Powrócić do softu poprzedniego (tylko musze sobie przypomnieć magiczne trzy klawisze które się przyciska w denonie - chyba że ktoś zna), a później ponownie wgraj 1300. 

Mam propozycję zagraj imprezę bez trybu vinyl mode. OK? i powiedz czy problem wystąpił. Ale sumiennie, i szczerze.
Z tego co czytałem na softcie 1200 był spory problem z vibracjami talerza i w 1300 został on usunięty :)

Offline stylo

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Październik 2009, 14:08:51 »
Dawid -bardzo mi przykro że tak z tobą postąpiono-wiesz że ja jestem w porządku i jestem twoim przyjacielem,wiesz również że tak samo jestem osobą krytyczną i praktyczną-może jedynie bardziej cierpliwą na rozczarowania jakie niesie los związany z Denonem -niestety ja wierzę że sprzęt tej marki jest bardzo dobry -jest też bardzo inny i dla innych ludzi niż sprzęt na magiczne P
Moze właśnie dzięki takim ludziom jak ja-c-tite(lavatek),ceekay i kilku innych- którzy bez uniesień lecz dosyć metodycznie będą drążyć pewne problemy i sposoby ich rozwiązania - Denon kiedyś nigdy nikogo nie rozczaruje

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Październik 2009, 18:52:50 »
(...)i przekonałem się, że jeśli szukasz niezawodności takiej, jak u Pioneera, to u Denona się rozczarujesz. Co prawda Denon jest sporo tańszy niż Pioneer, ale nie oszukujmy się, że "nie widać różnicy".
Z samego założenia są to nieco inne sprzęty, (felling, itd.) mimo, że podobny target. Faktycznie DENON też ma wady (niedoróbki w oprogramowaniu), ale nikt nigdy temu nie zaprzeczał i nie bronił. Zawsze (o ile to było możliwe staraliśmy się pomóc rozwiązać dany problem, zresztą po to jest to forum). Sam dobrze wiesz jak Pioneer spadł z jakością, więc pod tym względem faktycznie, różnica jest - na korzyść DENON'a. Poza tym po kiego po raz kolejny próbujesz doprowadzić do wojny wyższości jednaj marki nad drugą, w dodatku w temacie o czym innym? Znowu się zaczyna? Niech sami forumowicze wyciągają wnioski, dla każdego odpowiedni jest inny sprzęt. Widać DENON nie jest/nie był sprzętem dla Ciebie.

I wiesz co Ci jeszcze powiem? Na tym forum to dostaniesz tubę propagandową Horna (często, to co tu się wypisuje jest po prostu żałosne). Nieszczerość, napędzanie klientów współpracującemu Hornowi, przedłużanie sobie penisa "sprzętem Denona", itd. (...) W rezultacie właściciel tego forum mnie zbanował, blokując nawet mój nr IP. Za co? (...)
Po raz kolejny z rzędu (trzeci, czwarty?) zaczynasz znowu to samo, wyciągasz co się da (w ramach zemsty?) żeby oczernić forum, DENON'a, mnie bo czujesz się skrzywdzony. Owszem Ban był 3 dniowy, abyś ochłonął, przemyślał swoje postępowanie (pamiętaj, że byłeś upominany). Wyjaśnienia są zresztą w tym samym linku, który dziś przytoczyłeś, więc nie widzę sensu ciągnięcia tego dalej.

PS. Twoje pierwotne konto jest aktywne, więc nie wiem dlaczego akurat na te się zalogowałeś.

Wracając do tematu wątku, z tego co mi wiadomo zarówno Horn jak i DENON już wiedzą o usterce i pracują nad jej rozwiązaniem.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Październik 2009, 19:14:00 »
Ceekay jeżeli zagram impre bez trybu vinyl to napewno błąd się nie powtórzy. Pisałem przecież że rzecz dzieje się TYLKO w chwili gdy przełącza się talerz z trybu bend na tryb vinyl...

Offline stylo

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Październik 2009, 19:19:29 »
jeżeli nie jest to dokładnie tak jak rozumie że jest-czyli że w chili przełączania -to cos z twoimi sprzętami jest nie tak- u mnie tego nie ma a przełanczam non-stop z bend na vinyl w czasie grania -na każdym kawałku !! 

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Październik 2009, 19:22:11 »
Dzisiaj wgram ponownie nowy soft ale czy muszę wracać do poprzedniego? Nie wystarczy że poprostu włożę pendriva z 1300 i normalnie go zainstaluję?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Październik 2009, 19:22:23 »
Proponowałbym jeszcze zresetować playery do ustawień fabrycznych (Init. PRESET) i zobaczyć czy coś się zmieni w tej kwestii.

Możesz wgrać ponownie v1300 na v1300.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline KOBIAL

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Październik 2009, 19:52:17 »
Tak zrobię ale na efekty i tak będzie trzeba poczekać do weekendu bo w domu ten problem nigdy mi się jeszcze nie pojawił jedynie po kilku godzinach grania na dyskotece.

Offline lavatekk

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Październik 2009, 22:56:37 »
w sofcie 1300 mamy:

Improved Vinyl disc Cue point from moving out of Cue during heavy bass or hard vibration

być moze ta poprawka nieoczekiwanie spowodowała błąd tego typu że player przy dużych basach staje

Offline soliss

« Odpowiedź #22 dnia: 25 Styczeń 2010, 19:50:20 »
Grzecznościowo podłącze się do tematu z zapytaniem:

Czy w waszych dn-s 3700 talerz po docisku po dwóch przeciwnych krawędziach ma luz ?

Czy ten spindel na środku ma równiez luz jak się nim zacznie poruszac na boki ?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Styczeń 2010, 19:53:11 »
Właśnie sprawdziłem w obu egzemplarzach. Występuje taki sam lekki luz, ale zwróciłem uwagę dopiero jak o to zapytałeś. Czy to ma jakieś znaczenie, powoduje jakiś dyskomfort?
Sklep.DenonDJ.pl

Offline soliss

« Odpowiedź #24 dnia: 25 Styczeń 2010, 20:09:31 »
Dzięki za szybka odpowiedź :)

Jeżeli płyta dokręcona jest śrubeczkami to nie, poza lekkim stukotaniem (wywołane luzem) jak skreczuje.
Ale jak poluzuje śrubeczki i ruszam spindlem to utwór troszke szaleje tak jak bym się bawił na przemian przyciskami +/- pitch band (na wyświetlaczu pojawia się ta pomarańczowa kropeczka jak w momencie skreczowania)

Jak byś mógł zerknąć jak to się ma u ciebie będę wdzięczny

A i zauważyłem jeszcze jeden mały detal który mnie troszke drażni:

Jak przechodzę z trybu aktywnego talerza w tryb bend to track na ułamek sekundy przyśpiesza, słychac to szczególnie na wysokich dźwiękach jak nie kamufluje tego bit z utworu.
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2010, 20:14:43 wysłana przez soliss »

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Styczeń 2010, 20:17:20 »
Ten problem, który opisujesz objawia się z powodu zasady działania talerza. Mianowicie odtwarzacz rozpoznaje scratch na bazie "różnicy potencjałów" między prędkością talerza, a trzpieniem przytwierdzonym do płyty. Dokręcając za pomocą trzpienia jeśli wprowadzisz płytę w poślizg (odtwarzacz poprawienie rozpoznaje to jako scratch). Dokręcenie tej nakładki na trzpieniu zwiększa tarcie między slipmatą a płytą i utrudnia owy "poślizg".
Sklep.DenonDJ.pl

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
Odp: DN S3700 - problemy
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Luty 2010, 21:59:36 »
 :(:(:( Uwaga Następny BUG - zawieszenie decka, przy pracy na sekcji hot start/autoloop

Zawieszenie decka polega na tym że nie działa żaden przycisk... ale utwór gra nie przerwanie - na szczęście!!!!
Kroki są następujące
1/ Wciśnij hot start 2
2/ Wciśnij auto loop set - hot 2 świeci na zielono
3/ Wciśnij auto loop przycisk 1 , wszystko jest OK.
4/ Wciśnij auto loop przycisk 3
5/ Wyczyść wszystkie ustawione punkty na 1 , 2 i 3
6/ Wciśnij hotstart 1 deck się zawiesza... utwór leci dalej.
Ratunek w przycisku ON/OFF

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Luty 2010, 23:03:24 »
Dzięki za info, przekażemy dalej.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline soliss

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Luty 2010, 10:26:44 »
Namierzyłem jeszcze jedną rzecz która mnie denerwuje i występowała na kazdym sofcie jaki goscił nadecku

Po ustawieniu talerza na obroty 45 (to moja ulubiona prędkość) kropeczki na talerzu podświetlane przez lampke stroboskopową świecą tak jak powinny. jak wyłaczę deka i włączę  ponownie po odpaleniu talerza kropeczki zasuwają jak szalone, co pomaga żeby działały poprawnie wejście w prsety i zmiana dowolnej funkcji tak by pojawił sie komunikat " now saving" i juz działaja jak trzeba. Dzieje się tak ale nie zawsze.
Próbuje namierzyć co może byc powodem (jak ma ustawiona prędkość 33 problem nigdy nie występuje) i mam podejrzenie że jak pitch jest ustawiony powyżej zera to po włączeni deka wwłaśnie szaleją kropeczki. Jak pozostawię go na 0 i włączę decka to wszystko chula jak trzeba.

Niby taka wizualna rzecz ale mnie irytuje, poza tym skoro kropeczki zasuwają równo po włączeni to talerz zapewne kręci się szybciej niz powinien.

Offline soliss

« Odpowiedź #29 dnia: 26 Luty 2010, 14:15:30 »
No i znalazłem prawidłowość powyższego problemu.
1. Ustawiam prędkość talerza na 45, wyłączam deka, ustawiam pitch na 0% włączam deka, ładuje utwór, talerz kręci się jak powinien kropeczki nie szaleją.

2. Ustawiam prędkość talerza na 45, wyłączam deka, ustawiam pitch na >0% lub <0% włączam deka, ładuje utwór, talerz kręci się szybciej kropeczki szaleję jak bym zakres ustawił na 40%
Podczas dogrywania utworu pitch juz nie jest tak dokładny, utwory trudniej zgrać.

Problem rozwiązuje wejscie w presety i zmiana dowolnej funkcji i zapisanie ustawień

W/W Bug występuje tylko na prędkości 45, na 33 działa poprawnie.
Ja wolę używać 45, osobiście lepiej mi sie skreczuje na tej prędkości ale niestety trzeba się męczyć.

Offline soliss

« Odpowiedź #30 dnia: 26 Luty 2010, 14:55:41 »
Problem kolejny :

Jak gram w trybie vinyl mode i podczas utworu przełączę talerz w tryb bend utwór na sekundę delikatnie przyspiesza, podczas odtwarzania beatu w utworze można tego nie usłyszeć, ale jak mamy jakiś dźwięk o wysokim paśmie to nie ma wątpliwości i od razu słychać to przyspieszenie, tym bardziej jak podczas przejścia wyłączymy sobie plater to beaty troche się rozjadą  - STRASZNA LIPA.

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Luty 2010, 15:04:05 »
zgłoszę soliss, zgłoszę "szalone kropki" już zgłoszone :)