Autor Wątek: DN-S3500 i płyta winylowa?  (Przeczytany 4192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bvisit

• Gość
DN-S3500 i płyta winylowa?
« dnia: 19 Sierpień 2009, 20:18:34 »
Z tego co kiedys obilo mi sie o uszy , jest mozliwosc zalozenia do dns 3500 na talrze zamiast slipmat plyte vinylowa jak to zrobic co jest do tego potrzebne skad wziasc plytke itd . Dziekuje z gory za odpowiedz :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2009, 20:38:14 wysłana przez Kaminsky »

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: DN-S3500 i płyta winylowa?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2009, 20:38:21 »
Możesz zastosować dowolną płytę winylowa 7''. W pudełku z odtwarzaczem miałeś adapter do takowej płyty.

PS. Proszę Ciebie już dziś po raz drugi - nazywaj poprawnie tematy, tak aby w przyszłości nie było problemów z ich odnalezieniem.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Zadra

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2009, 21:35:33 »
Można użyć praktycznie każdej płyty 7", należy jednak zwrócić uwagę na grubość. Ja swoje kupowałem w antykwariacie przy NowymŚwieie w Warszawie, kupiłem Piosenki dla przedszkolaków- niestety dość grube, oraz płytę Salvatore ADAMO rocznik 1972-Francja, ta ma odpowiednią grubość ;)

bvisit

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpień 2009, 21:38:34 »
podaj przyklad jak inaczej nazwac ten temat . skoro nie jestem ekspertem w dziedzinie dns 3500 ...
a z góry dzieki za opdowiedzi .
pozdroweczki szerokosci ;))

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sierpień 2009, 21:42:38 »
podaj przyklad jak inaczej nazwac ten temat .
Przecież już poprawiłem, poprzednio nazwa tematu brzmiała "pytanie :)".

skoro nie jestem ekspertem w dziedzinie dns 3500 ...
TO nie ma kompletnie nic do rzeczy. Gdyby każdy nazywał temat w podobny sposób zrobiłby się z forum straszny śmietnik, a tego nie chcemy, prawda?
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

bboy4

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec 2010, 11:25:39 »
Panowie ostrzeżenie że nie odpowiadano w tym wątku ponad 120 dni do mnie dotarło , natomiast muszę odgrzać kotleta...

Kupiłem dwie identyczne płyty Vinylowe 7 - Jedna z nich działa poprawnie , identycznie jak oryginalna plexi , natomiast drugi Vinyl stawia większe opory na slipmacie... (nie można zrobić BackSpina , ponieważ jest zbyt "ciasno")

Poziom wpięcia się adapterów jest taki sam - Nie wiem czy są na to jakieś lekarstwa....

Zadra

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Marzec 2010, 16:21:31 »
Co to znaczy identyczne? Prawie to samo nie znaczy to samo :)

Wydaje mi się że i w tym przypadku jest to spowodowane grubością danej płyty. Mam w domu 3 płyty 7" specjalnie kupione do mojego 3500 i idealnie pasuje tylko jedna :) -ta jest za gruba a inna jakaś mega cienka. Kupiłem je w antykwariacie za 50gr więc niema bólu dla kieszeni.