Autor Wątek: dn-1000 do grania w klubie?  (Przeczytany 10618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
dn-1000 do grania w klubie?
« dnia: 18 Maj 2009, 17:40:35 »
Witam! jestem nowym użytkownikiem forum,więc przepraszam z góry jeśli w  złym miejscu umieściłem moje pytanie. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tu wielu profesjonalnych dj-ów i do nich kieruję swoje pytanie. Mianowicie dopieram zaczynam swoją przygodę z dj-ką i chciałbym kupić sobie sprzęt do tego przeznaczony. Jestem ograniczony finansowo i na razie mogę wydać ok 4 tyś zł na wszystko (2 decki i mixer) i zastanawiam się poważnie nad zestawem który jest teraz w przystępnej cenie (tak mi się wydaje) mianowicie chodzi o 2x DN-S1000 + DN-X120 + torba ZOMO Set 120 lub DNB01BK - za 3650 zł. Mam w związku z tym pytanie: czy ten sprzęt nadaje się do grania w klubach? Wiadomo że na początku będę trenował w domu,ale chciałbym w przyszłości tez spróbować sił w jakimś klubie i chciałem się dowiedzieć od osób, które na co dzień grają w klubach czy przychodząc z takim zestawem nikt mi nie powie: z czym ty przychodzisz czy np. i ty chcesz na tym grać? itd. Wiadomo ten sprzęt nie jest najnowszy ale moim zdaniem posiada zaawansowane funkcje. W klubie gdzie się uczę grać widziałem pioneera cdj 200 i 400. Sądzę że ten pierwszy jest mniej zaawansowany niz denon 1000 a drugi, no cóż, fajny ale nie te pieniądze. Tak więc kończąc proszę o radę czy warto kupować ten zestaw z myślą o graniu w klubie,czy jego funkcje pozwalają na swobodną grę bez żadnych kompleksów i czy lepiej cierpliwie składać na coś lepszego (ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu). Dzięki z góry i przepraszam za obszerność mojego pytania.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: dn-1000 do grania w klubie?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2009, 18:17:40 »
Witamy serdecznie,

Odpowiadając na Twoje pytanie:
czy ten sprzęt nadaje się do grania w klubach?
Jak najbardziej, znam wiele miejsc, gdzie stoją standardowo (i to już od wielu lat) DN-S1000 i naprawdę dają radę. Pamiętaj jednak, iż jest to dobry sprzęt, ale budżet. Może zastanów się czy nie dał byś radę dozbierać do następcy DN-S1200? Jest nowszy technologicznie, oferuje naprawdę dużo większe możliwości przy cenie niewiele wyższej. DN-S1000 może szybko przestać Ci wystarczać.

chciałem się dowiedzieć od osób, które na co dzień grają w klubach czy przychodząc z takim zestawem nikt mi nie powie: z czym ty przychodzisz czy np. i ty chcesz na tym grać?
Widzisz, to nie sprzęt czyni Ciebie dobrym DJ'em tylko Twoje umiejętności. Znam kilka przypadków osobiście, które posiadają zestawy wysokiej klasy, ale nawet dobrze dwóch numerów zbitować nie potrafią, nie mówiąc o frazach czy doborze numerów, tak aby stworzyć klimat. A są tacy, którzy własnego sprzętu nie mają, a wymiatają.

Poza tym, zawsze może się znaleźć ktoś, kto tak powie, ale tutaj świadczy to raczej o nim, nie o Tobie. Więc ja bym się aż tak nie przejmował.

Tak więc kończąc proszę o radę czy warto kupować ten zestaw z myślą o graniu w klubie
Na początek Twojej przygody z graniem w zupełności Ci wystarczy, ale jeśli w przyszłości zamierzasz grać już zawodowo, po jakimś czasie sam stwierdzisz, że przestanie Ci wystarczać. Ale grając przecież zarabiasz - więc dozbierasz i po jakimśczasie najwyżej kupisz coś innego. Proste.

Dzięki z góry i przepraszam za obszerność mojego pytania.
Nie ma za co. Polecamy się. Miło się czyta osobę, która potrafi sprecyzować czego oczekuje, a nie tylko zdawkowo przedstawia swój problem.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2009, 18:59:09 »
Dziękuje za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Co do dns 12000 też o nim myślę,szkoda że nie ma go w zestawie,na pewno wyszło by taniej..  Poważnie muszę to przemyśleć, martwi mnie tylko spora liczba problemów z dns 1200 o których czytałem na forum. Fakt jest możliwość aktualizowania oprogramowania,ale np można przeczytać że to najnowsze oprogramowanie dns 1200 sprawia wiele problemów technicznych. A poza możliwościa grania z usb, lepszym pitchem i wyglądem jest jakaś kolosalna różnica która sytuuje dns 1200 wyżej od dns 1000?(jeśli można zapytać:)

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2009, 19:14:40 »
Co do dns 12000 też o nim myślę,szkoda że nie ma go w zestawie,na pewno wyszło by taniej..

Zapytaj o taki zestaw w sklepie, w którym przymierzasz się do kupna. Listę sklepów masz tutaj.

Poważnie muszę to przemyśleć, martwi mnie tylko spora liczba problemów z dns 1200 o których czytałem na forum

Jeśli będziesz grał z płyt tłoczonych, ew. z CD-R, ale naprawdę dobrych jakościowo płyt (przyjrzyj się temu tematowi, tylko dokładnie! - osobiście polecam płyty z fabryki Taiyo Yuden lub płyty marki Verbatim), to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Poza tym warto zainstalować najnowsze oprogramowanie w odtwarzaczu.

,ale np można przeczytać że to najnowsze oprogramowanie dns 1200 sprawia wiele problemów technicznych.

Jeśli mimo to, najnowsze oprogramowanie w jakiś sposób Ciebie nie satysfakcjonuje - nc nie stoi na przeszkodzie, abyś wrócił do poprzedniego (to nie są aktualizacje tylko w jedną stronę). Wystarczy plik z wcześniejszym softem.

A poza możliwościa grania z usb, lepszym pitchem i wyglądem jest jakaś kolosalna różnica która sytuuje dns 1200 wyżej od dns 1000?(jeśli można zapytać:)

Przede wszystkim to, że od strony technicznej i nazewnictwa to tak naprawdę zupełnie inne odtwarzacze. DN-S1200 został zbudowany od podstaw na nowo i poza marką, wymiarami i wspólną linią nazewnictwa nie mają ze sobą nic wspólnego. DN-S1200 to dodatkowo MIDI, USB, większa rozdzielczość pitcha i wiele innych rzeczy. Z tych dwóch naprawdę bardzo solidnie rozważyłbym kupno DN-S1200. Ale to tylko moja sugestia. Wybór należy do Ciebie.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2009, 19:22:34 »
Dzięki,mam jeszcze pytanie częściowo związane z tematem.Chciałem zapytać czy alternatywą dla tych dwóch wymienianych odtwarzaczy może być DENON DN-D6000? jest to podwójny odtwarzacz i cenowo wygląda podobnie jak 2 razy dns 1200. Niestety  w temacie dotyczącym tego odtwarzacza nie ma ani recenzji ani opinii użytkowników jak on się sprawuje. Poza tym nie bardzo wiem jakie są wady i zalety podwójnego odtwarzacza i "z czym to się jje" że się tak wyrażę.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2009, 19:30:17 »
Chciałem zapytać czy alternatywą dla tych dwóch wymienianych odtwarzaczy może być DENON DN-D6000?
Technologicznie bliżej mu do DN-S1000 (m.in. ze względu na podobny czas pojawienia się na rynku). Z DN-S1200 nie ma nic wspólnego, to zupełnie inna (starsza generacja). Poza tym nie ma go już w ostatnim cenniku Horna na kwiecień (mimo, że był we wcześniejszych edycjach), wnioskować więc należy, że to już model schodzący z produkcji, o bardzo ograniczonej dostępności. IMO na dzień dzisiejszy nie warty uwagi (choć swego czasu to było coś).

Poza tym nie bardzo wiem jakie są wady i zalety podwójnego odtwarzacza i "z czym to się jje" że się tak wyrażę.
Dual to zupełnie inny target. Bardziej dla mobilnych DJ'ów, którzy cały swój sprzęt trzymają w case'ach (najczęściej zrobionych pod wymiar na zamówienie). Musiałbyś zobaczyć i jedno i drugie i zobaczyć czy Ci dual podejdzie.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2009, 19:36:05 »
Dzięki jeszcze raz, mam nadzieję że ten wątek zainteresuje jeszcze użytkowników obu modeli denona (1000 i 1200) i zachęci do wyrażenia swojego zdania na ten temat. :)

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2009, 19:46:24 »
Mam jeszcze pytanie dotyczącej autoryzowanej sieci dystrybucji firmy Denon. NA stronie jest napisane iż : Pamiętaj, kupując sprzęt marki DENON DJ tylko w autoryzowanej sieci dystrybucji firmy Horn Distribution S.A. masz pewność, że zakupiony sprzęt pochodzi z legalnego źródła, posiada pełną, trzyletnią gwarancję oraz polską instrukcję obsługi. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze możesz liczyć na pomoc oraz wsparcie polskiego dystrybutora, bądź też sklepu, w którym sprzęt został zakupiony. Staraj się omijać aukcje internetowe, gdzie oferowany jest sprzęt nowy, z innego źródła niż wymienionego niżej. W przypadku problemów ze sprzętem zakupionym poza siecią autoryzowanej dystrybucji jesteś zdany jedynie na samego siebie! Czy naprawdę warto ryzykować?

Czy to oznacza że gdy kupię sprzęt w sklepie nie znajdującym się na tej liście ,np. w  http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Sprzet-DJski/CD-Playery/   (ten mam akurat na miejscu) to nie mogę liczyć na wsparcie i pomoc polskiego dystrybutora?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2009, 19:51:47 »
Niestety nie otrzymuję na bieżąco listy partnerów dystrybutora Horn, w związku z tym może brakować najświeższych punktów partnerskich. Najlepiej po prostu zapytać o to czy otrzymasz gwarancję dystrybutora Horn. Jeśli takowej nie ma, tzn., że sklep zajmuje się tzw. indywidualnym importem i nie masz żadnej pewności co do jakości serwisu jak i wsparcia w razie problemów.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Maj 2009, 20:08:49 »
Ok,to zadam pytanie retoryczne jeszcze,bo skoro już jest wiadome że dns-1000 nadaje się do gry w klubie, to chyba mixer denona dn-x120 dołączany do zestawu również jest wystarczającym sprzętem??? Poza tym oglądałem na youtube w akcji połaczenie dns 1200 plus ten mixer i naprawdę nieźle to wyglądało tzn dobrze się tego słuchało(to już naprawdę dzisiaj ostatnie pytanie:).

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Maj 2009, 20:15:32 »
Szczerze powiedziawszy to, że da się podpiąć, niekoniecznie znaczy, że jest to sprzęt w zupełnie wystarczający. Do popykania w domu jak najbardziej jest ok. Ale to wszystko jest budżet. Do grania w klubie przydało by się coś nieco wyżej (choćby z uwagi na brak wyjścia zbalansowanego XLR). Ale zagrać, zagrasz i w klubie.

Offline Borys

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2009, 20:33:33 »
A może kupisz coś używanego. Na giełdzie na tym forum są 2 x DN-S1200 w komplecie z mikserkiem w cenie poniżej 4000 zł.
Na pewno jeszcze na gwarancji.

Offline pio_treck

• Zaawansowany użytkownik
    • soundcloud
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Maj 2009, 09:51:57 »
subiektywna podpowiedź......
polecam dns-1200 !! sam jeszcze niedawno miałem podobny problem co ty, w końcu wybrałem te denonki jestem zadowolony bardzo. napewno nie ma z nimi wstydu, w klubie nie gram,ale wiem ze dają rade i w takich warunkach.
myśle że jak dobrze poszukasz to znajdziesz zestawy z prostym mikserem i 1200x2 za okolo 4tyś.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Maj 2009, 18:18:55 »
,,A może kupisz coś używanego. Na giełdzie na tym forum są 2 x DN-S1200 w komplecie z mikserkiem w cenie poniżej 4000 zł.
Na pewno jeszcze na gwarancji''.

Co do sprzętu używanego, to nie mam za bardzo zaufania,za duża suma pieniędzy wchodzi w grę,więc sprzęt używany odpada,chyba że miałabym kupować od znanej mi i zaufanej osoby.
,,myśle że jak dobrze poszukasz to znajdziesz zestawy z prostym mikserem i 1200x2 za okolo 4tyś".

Nowe dns 1200 z mikserem bedzie cięzko dostać w tej cenie skoro jeden nowy kosztuje 1950zł,no chyba że ten mikser to będzie naprawdę bardzo prosty :)

Niestety kasa,kasa i jeszcze raz kasa. Odnosnie tego zestawu 2 razy dn-s 1000 plus mixer dn-x120 plus torba lub case jak by nie patrzeć można zaoszczędzić prawie 800zł, w porównaniu do sytuacji gdy poszczególne produkty byłyby kupowane osobno. Te 800 zł można przeznaczyc na niezłe słuchawki i może jeszcze zostanie.

Natomiast w konfiguracji 2 razy dn-s 1200 plus powiedzmy ten sam mixer dn-x120 plus torba lub case plus słuchawki to jakby nie patrzeć 6 tyś. Więc róznica 2 tyś. Dla jednych to mało dla mnie to jak na razie sporo.Jeśli uda się dostukać wezmę dns-1200 jeśli nie pozostanie mi zestaw dns-1000 i po jakimś czasie zamiana na lepsze. W każdym razie dzięki za zainteresowanie i czekam na dalsze sugestie! pozdrawiam

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Maj 2009, 18:30:44 »
Nowe dns 1200 z mikserem bedzie cięzko dostać w tej cenie skoro jeden nowy kosztuje 1950zł,no chyba że ten mikser to będzie naprawdę bardzo prosty :)

Mowa o używkach (nowe zestawy w sieci sprzedaży Horn mają "na sztywno" ustawioną cenę przez dystrybutora). Serio zajrzyj na giełdę. DENON nie należy do sprzętów, które się rozpadają w momencie próby wyjęcia z pudełka.

Powiem Ci serio, że oferta przedstawiona przez caroolka (mimo, że go nie znam, nie żebym go faworyzował) jest naprawdę atrakcyjna. W Twoim przypadku (przy budżecie jakim dysponujesz) nie znajdziesz lepszej opcji i w tym przypadku jestem zdania, że warto pchać się w używkę. Sprzęt ma niecały rok, masz jeszcze ponad 2 lata gwarancji, a do tego naprawdę wygląda na zadbany. Naprawdę bardzo solidnie rozważyłbym tą propozycję (mimo, że nie akceptujesz używek). Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Offline pio_treck

• soundcloud
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Maj 2009, 10:00:59 »
sprawdź allegro, widze tam dwa zestawy za 4tyś. w tym jeden nieużywany ani razu
mysle że szybko coś upolujesz

DawidWarsaw

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Maj 2009, 18:28:00 »
Porady ode mnie:

- Nie przejmuj się poradami, żeby kupować od Horna - przejmuj się tym, żeby Ci zapewnil:
a. GWARANCJĘ godną zaufania
b. dobrą cenę

- Ja na Twoim miejcscu bym polował na używane, ale niewiele używane, koniecznie z gwarancją przynajmniej pół roku i naprawdę mocno sugeruję odbiór osobisty - jedziesz po ten sprzęt osobiście.

- Co wybrać:
a. odtwarzacz: Jeśli chodzi o Denona to DN-S1200, a nie DN-S1000, ale... osobiscie wybrał bym Pioneer CDJ-400...
b. Mikser:
Jak chcesz do domu, to może być DN-X120, ale... zastanowił bym się nad jakimś większym tanim mikserem, który wyglądał by (i obsługiwało by się go podobnie) co klubowe miksery Pioneer DJM-600 oraz DJM-800. W ten sposób i byś mógł się przyzwyczaić do układu przycisków, suwaków, gałek takiego jak w klubach, a także może mógłbyś w klubie podłączać swoje odtwarzacze do klubowego miksera...

Jak chcesz używać swojego miksera w klubie, to przydał by się taki z wyjściem zbalansowanym ze względu na lepszą jakość dźwięku. Ale... z wyjścia niezbalansowanego też pójdziue Ci sygnał w wystarczająco dobrej jakości... Jak w klubie są przyzwyczajeni tylko do mikserów z wyjsciem zbalansowanym, to mogą Ci to skomentować, że nie masz wyjścia zbalansowanego...

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Maj 2009, 18:49:53 »
- Nie przejmuj się poradami, żeby kupować od Horna - przejmuj się tym, żeby Ci zapewnil:
a. GWARANCJĘ godną zaufania
Żaden drobny handlarz takowej Ci nie zapewni z prostego powodu. Kto mu będzie serwisował ten sprzęt jeśli takowy handlarz nie ma dostępu do serwisówek? Oczywiście nie bronię zakupu poza siecią. Ale jest to rozwiązanie dla osób, które sobie zdają sobie sprawę czym ryzykują. Polecanie takim rozwiązań dla newbie IMO jest nie na miejscu.

Offline Borys

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Maj 2009, 22:19:41 »
Jak chcesz używać swojego miksera w klubie, to przydał by się taki z wyjściem zbalansowanym ze względu na lepszą jakość dźwięku. Ale... z wyjścia niezbalansowanego też pójdziue Ci sygnał w wystarczająco dobrej jakości... Jak w klubie są przyzwyczajeni tylko do mikserów z wyjsciem zbalansowanym, to mogą Ci to skomentować, że nie masz wyjścia zbalansowanego...

Z tymi wyjściami zbalansowanymi i niezbalansowanymi to trochę nie tak. Nie chodzi tu o jakość dźwięku, (bo tę możesz uzyskać taką samą z obu wyjść), tylko o zakłócenia sygnału, a to nie to samo.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maj 2009, 14:04:50 »
Zastanawiam się też czy nie kupic 2 nowe dn-s 1200 i używany mixer. Tylko czy do tysiaka kupi sie jakiś dobry mixer również z przeznaczeniem do klubu? (niekoniecznie marki denon?)

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Maj 2009, 14:12:50 »
Tylko czy do tysiaka kupi sie jakiś dobry mixer również z przeznaczeniem do klubu? (niekoniecznie marki denon?)
Nie. Przynajmniej nowego. Musiałbyś jeszcze z kilka stówek dołożyć.

Offline marco

« Odpowiedź #21 dnia: 22 Maj 2009, 15:32:58 »
Przecież w DN-x120 są dwa rodzaje wyjść!Jaki problem załatwić - kupić przejściówkę z Jack stereo(duży) na XLR i już jest unbalansed. Dlaczego sami stwarzacie sobie problemy i mieszacie chłopakowi w glowie.
DN-X1500SK  + 2XDN-HS5500 + DN-X120+2XDN-S1200

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Maj 2009, 15:38:06 »
osz, faktycznie, dopiero sprawdziłem. Mój błąd.  Byłem święcie przekonany, że ma tylko niesymetryczne. Czyli tak jak pisze marco kupić takową przejściówkę i po sprawie. Jak widać nikt nie jest idealny. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Offline Borys

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Maj 2009, 00:48:01 »
Przecież w DN-x120 są dwa rodzaje wyjść!Jaki problem załatwić - kupić przejściówkę z Jack stereo(duży) na XLR i już jest unbalansed. Dlaczego sami stwarzacie sobie problemy i mieszacie chłopakowi w glowie.

To nie jest tak do końca. Inna jest impedancja wejście typu 1/4" TRS i inna typu XLR. Przejścióweczkę oczywiście można podłączyć, ale to nie to samo co mieć wyjścia symetryzowane różnicowo.

mat-ka

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Maj 2009, 15:18:10 »
osobiście grałem na dn-s1000 jakieś 8 miesięcy ( na nich zacząłem przygode z djka) i wg sa naprawde warte polecenia- jak a takie pieniądze to zdecydowanie kawałek dobrego sprzetu... sa niesamowicie intuicyjne co początkowemu djowi bardzo pomaga. co do klubów to wg mnie jak najbardziej sie nadaja tak samo jak kazdy inny sprzet ... pewien znajomy dj powiedział mi kiedyścos niezwykle mądrego co jest w 100% prawdą "nie ważne przy czym stoisz , nie ważne czy kosztowało to 1000 pln czy 10 000 pln , ważne jest tylko to jak na tym grasz " pozdrawiam

Offline marco

« Odpowiedź #25 dnia: 25 Maj 2009, 23:03:15 »
Ja mam zrobione tak!
Do wyjścia miksera 120-tki (unbalan.) zapięte Jack stereo, a na obudowie case (własnej konstrukcji) zamontowane gniazda XLR. Nie słyszę tak różnicy, pracuje to normalnie.
DN-X1500SK  + 2XDN-HS5500 + DN-X120+2XDN-S1200

Offline Prophett

• Człowiek DENON
  • www.myspace.com/djhett
    • Dj Prophett
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Maj 2009, 15:08:49 »
Ja tylko skromnie chciałem powiedzieć że moje denonki  rewelacyjnie  sprawdzają się w klubie :D bo:

1 zajmują małło miejsca i wygodne w transporcie
2 ze djke mam małła to pasuja
3 przykuwają uwagę :P (normalnie nie wiem ale każdy chce sobie pomacać :P)

więc do klubu pasują kupuj  kolego :)
DN-S3500 DN-X1500 DN-S3500   DN-HP1000
                              HP DV6750
http://soundcloud.com/dj-hett    http://www.myspace.com/djhett

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Maj 2009, 19:05:33 »
Dzięki,na razie się jeszcze się zastanawiam czy 1000 czy 1200 ale muszę się chyba pośpieszyć bo ceny mogą skoczyć..

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Maj 2009, 21:58:36 »
Mam jeszcze takie pytanie, ponieważ na stronie denona jest napisane iż zestaw obejmuje 2x DN-S1000 + DN-X120 + torba ZOMO Set 120 lub DNB01BK . Dziś byłem w jednym ze sklepów i pytałem orientacyjnie o ten zestaw i sprzedawca pyta się czy chciałbym torbę czy case i twierdził że warto wziąć case ale musze za to zapłacic 300zł (notabene w promocji) więc jak to jest z tym LUB. Czy w tej cenie zestawu mogę sobie wybrać czy chcę case czy torbę? jeśli tak to dlaczego niby mam dopłacać do case'a, skoro taki zestaw z takim wyposażeniem w takiej cenie oferuje producent?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Maj 2009, 22:03:41 »
Oficjalny cennik (dostępny tutaj) nie obejmuje tzw. twardego case, a jedynie case ZOMO. Podejrzewam, iż jest to zestaw samodzielnie kompletowany przez dany sklep. Wybór należy do Ciebie.

Offline Robmasta

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Maj 2009, 22:25:05 »
Właśnie też zwróciłem na to uwagę,a tak z doświadczenia chyba lepszy do transportu sprzętu jest case niż torba? aha  i jeszcze jedno, czy okablowanie jest dołączane do sprzętu czy trzeba samemu się zaopatrzyć?