Autor Wątek: [awaria] Trzask podczas czytania płyty  (Przeczytany 3806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cycleteam

• Gość
[awaria] Trzask podczas czytania płyty
« dnia: 17 Marzec 2009, 15:14:48 »
Witam

Mam denona S1000 player ma około 4 tygodni. Dziś po raz drugi zdarzyło mi się że podczas włożenia płyty gdy player zaczął czytać pojawił się dziwny trzask wychodzący ze środka cidi. Było to słychać jakby płyta się krzywo obracała i tarła o jakieś części metalowe.
Wyciągnąłem płytę - włożyłem i było elegancko jednak martwi mnie to...

Czym to jest spowodowane ? Miał ktoś z Was takie przypadki ? Nie wiem czy uznać to jako awarie i reklamować...?

Proszę o Waszą opinie oraz ewentualną pomoc.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: [awaria] Trzask podczas czytania płyty
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2009, 15:40:52 »
Płyta tłoczona czy CD-R (jeśli tak to jakiej marki)?
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

SlaveNoise

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marzec 2009, 18:24:15 »
Cycleteam: Mialem podobny problem do Twojego w S3500.Sam nie wiem od kiedy zaczelo sie tak dziac,czasami po prostu slychac owe tarcie.Zdarza sie to naprawde rzadko(znikomo) i tylko w jednym playerku.Napisze szczerze,ze przytrafilo mi sie to nawet na oryginalnym albumie wykonawcy.Jakos mnie to nie martwi,player czasami wariowal z plytkami ,ale zmienilem marke na verbatimy i jak na ta chwile sie nie buntuje.Pozyjemy,zobaczymy...

cycleteam

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marzec 2009, 22:59:35 »
tylko ja używam tylko i wyłącznie płyty CD-R VERBATIM i nagrywam prędkością 4x... martwi mnie to.. nowy player i takie coś..

SlaveNoise

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marzec 2009, 23:09:45 »
Hmm no wlasnie u mnie tez sie tak dzialo i nawet dzieje,ale tak jak wspomnialem wyzej bardzo znikomo.Nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna i czy to cos powaznego.Jak na ta chwile nie sprawialo mi to jakis problemow i sie nie przejmowalem...   Sam jestem ciekawy jakie zdanie maja inni uzytkownicy.

cycleteam

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec 2009, 20:11:58 »
Rozmawiałem z kolegą który ma S1000 i potwierdza że też takie coś często ma. Może to charakterystyczna dla denona ?

Offline Prophett

• Człowiek DENON
  • www.myspace.com/djhett
    • Dj Prophett
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Marzec 2009, 00:37:45 »
Ja osobiście nie spotkałem się z czymś takim mimo że ostatnio lądowały w nim prze różne płyty ! może czas na czyszczenie ?
DN-S3500 DN-X1500 DN-S3500   DN-HP1000
                              HP DV6750
http://soundcloud.com/dj-hett    http://www.myspace.com/djhett

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Marzec 2009, 08:17:42 »
W DN-S1000 zdarzały się różne przypadki, chociażby taki jak ten, czy też np. player połknął płytę i nie chce oddać - wtedy wystarczył cwancig - odwrócić player do góry nogami i EJECT, zazwyczaj pomagało.

W Twoim przypadku radziłbym przedzwonić w tej sprawie do serwisu.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.