Autor Wątek: Denon mc 6000 i blad traktora Le  (Przeczytany 3018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SieLa

• Gość
Denon mc 6000 i blad traktora Le
« dnia: 11 Listopad 2011, 09:02:01 »
Witam, cześć i czołem.

mam od wczoraj denona i tak samo mam od wczoraj problem z uruchomieniem Traktor LE
a mianowicie instaluje wszystko tak jak w instrukcji wszystko idzie niby ok bo podczas instalacji wyskakuje powiadomienie ze traktor jest nie zgody z windows`em ale to nie o to chodzi, chodzi o to gdy odpalam traktora wyskakuje mi blad.
a ten błąd zawiera treść taką;

Traktor has encountered a major problem and has been terminated
A crashlog file has been created at the following location;

.....\native instruments\traktor\11-11-11 08_50_49 - traktor-mini-nicrash

i dalej skontaktuj sie z nativ w celu wyjascie itd..

klikam ok i się wyłącza ;/

Wiecie o co chodzi? co robię źle? jeżeli tak to co albo co może to powodować.
pomóżcie bo jest wolne a ja chce pograć:)
Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: Denon mc 6000 i blad traktora Le
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2011, 12:43:39 »
Bardzo dziwna sytuacja. Obecna wersja działa bezproblemowo z wszystkimi popularnymi edycjami Windows (Od XP z SP3 w górę). Podejrzewam, że masz jakiś śmieci w systemie (może wirus? trojan?). Na początek proponowałbym przeskanować system oprogramowaniem antywirusowym i jakimś cleanerem, a jeśli nie pomoże - postawić dodatkowy, czysty system na drugiej partycji.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2011, 17:32:19 »
No to wina leży po stronie mojego systemu (chyba) bo próbowałem zainstalować na innym lapie tylko ze na 7 i poszło wszystko ok. Będę próbował zrobić instalkę na original windows, bo u wszystkich moich znajomych na legalu śmiga chociaż w Onstage Damian powiedział ze nie ma znaczenia czy jest lewy czy legal.

Pozdrawiam i do usłyszenia!

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2011, 01:54:40 »
Więc zainstalowałem xp original i traktor chula tylko do tej pory walczę z odsłuchem ustawiłem wszystko tak jak było opisane w twoim poście pomijając kilka funkcji bo mam T Le i nie pójdzie na d mc6 asio nie leci dźwięk a  a jak zmienię jest dźwięk ale nie ma odsłuchu. nie mam pojęcia o co c`mon.
po południu próbuję dzwonić do onstage bo się oferowali z pomocą ale liczę na pomoc tutaj :)
Pozdrawiam, SieLa!

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopad 2011, 05:18:08 »
1. Czy XP posiada aktualizację SP3? Najczęściej problemy z odsłuchem wiązały się właśnie z brakiem aktualizacji w postaci owego Service Pack'a.
2. Czy pobrałeś aktualizacje dla Traktora poprzez Service Center?
3. Czy na pewno przeprowadziłeś konfigurację Traktora wg. zaleceń w tym temacie?
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2011, 12:01:55 »
1-Tak posiada ten dodatek.
2-czy pobrałem ?  jest pobrany controller edito,r jest jeden plik nie pobrany taki jak software uptade ale jego nie potrafię pobrać.
3-wszystko co było do zrobienia zrobiłem.

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopad 2011, 15:10:14 »
generalnie nie posiadam wasapi w opcjiach ;/ i nie wiem o co `cmon nikt nie wie:(

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad 2011, 16:20:20 »
Service Center służy do aktualizacji oprogramowania Traktor oraz pobrania nowych map, jeśli takowe się pojawiają. Powinieneś mieć go w menu razem z Traktorem (jest instalowany domyślnie).

Czy skoro używasz Traktor LE, to czy wybrałeś poprzez kreatora odpowiednio inne mapowanie (DN-MC6000 LE)? Patrz temat konfiguracji, pkt. 6.

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad 2011, 17:17:43 »
Tak zaznaczyłem Le i jest pobrane z service center to co miało być.
I nikt nie wie o co chodzi, 2 raz nałożony system z dodatkiem sp3 i nic.
brak tzw. wasapi!!
laptop intel dual core 2 ghz i 2 gb ramu , może laptop jest przyczyną nie powodzenia traktora?

SieLa

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad 2011, 21:20:49 »
Wg. mnie dziwne, ale po zainstalowaniu windy siedem poszło wszystko gładko i bez problemu i póki co działa bez zarzutów !! mam nadzieję,że tak już do końca.
Dzięki pozdrawiam i do usłyszenia!