Autor Wątek: Przycisk ducking...  (Przeczytany 1704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bobas

• Gość
Przycisk ducking...
« dnia: 23 Wrzesień 2012, 15:04:46 »
Witam...
Mam pytanie odnosnie przycisku ducking... jak wiadomo sluzy on do wyciszania muzyki gdy mikrofon wylapuje glos... No i moje pytanie jest takie... Otoz czy da sie jakos sterowac tym wyciszaniem? otoz moj kolega ma denona dn mc 6000 i gdy cos powie wyciszy mu, a odrazu po skonczeniu gadania podglasnia sie muzyka... u mnie niestety tez w tym denonie wyglada to tak ze jak przestaje mowic, jest jeszcze z 1 - 2 sek ciszy i dopiero podglasnia sie muzyka... jak to ustawic? :/ zeby nie bylo tej ciszy 1 - 2 sekundowej... tylko odrazu mi podglaszalo muzyke...

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: Przycisk ducking...
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień 2012, 18:32:50 »
Nie ma możliwości zmian samego ustawienia przez użytkownika. Funkcja ducking została poprawiona w jednym z ostatnich firmware, także polecam dokonać jego aktualizacji.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Bobas

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2012, 00:57:45 »
a jak dokonuje sie takiej aktualizacji? :P

Offline Marked_One

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Wrzesień 2012, 07:05:17 »
Masz wszystko w jednym miejscu, google nie boli ;)

Update znajdziesz na tej stronie. To główna strona funsite, równoległa do forum.

A cały temat dot. update jest tutaj. Polecam też zapoznać się z manualem.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.