Autor Wątek: nowy mc 6000 a nie dzialja CUE i efect  (Przeczytany 1964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wodzirej66

• Użytkownik
  • **
nowy mc 6000 a nie dzialja CUE i efect
« dnia: 06 Luty 2014, 14:21:00 »
ja w opisie. nowy Mc 6000   i po zainstalowaniu sterownikow i traktora nie dzialaja przyciski CUT  a na pokretlach afecow dziala tylko jeden.
prosze o porade w czym moze byc problem?
Z

Offline Marked_One

• Człowiek DENON
Odp: nowy mc 6000 a nie dzialja CUE i efect
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2014, 23:42:10 »
Wgrać nową mapę.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline wodzirej66

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty 2014, 11:57:05 »
a w jaki sposob sie wgrywa i skad ja wziasc?

Offline marco

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2014, 22:30:23 »
Ludzie!!! A od czego jest instrukcja obsługi. Od tego by jej nikt nie otwierał?! Po co zadawać pytania, jak odpowiedzi są pod ręką, tylko trzeba po to sięgnąć?!
DN-X1500SK  + 2XDN-HS5500 + DN-X120+2XDN-S1200

Offline wodzirej66

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2014, 11:37:52 »
Marco, forum jest chyba po to by nie cwaniakowac i mądrzyć sie ale by pomóc. zazwyczaj mądrzący sie ludzie (pomagają) pisząc  2 ewentualne pomoce, albo ze wszystko jest napisane w instrukcji albo że w necie można wszystko znaleźć.
to poco w ogóle założone jest forum>?odpowiedz sobie na to pytanie panie marco/.
Inna sprawa odpowiedzi na zadawane pytanie.
Panie marco , forma odpowiedzi jest tez czysto złośliwa.Proponuje popracować nad nią
Etyka mówi o nie używaniu wykrzykników.

Offline marco

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2014, 20:50:35 »
Kolego. Kupiłeś sobie sprzęt, włączyłeś i... i nie działa?! A sprawdziłeś dlaczego? Przeczytałeś instrukcję zanim cokolwiek uruchomiłeś? Jeszcze dobrze nie uruchomiłeś, a już alarmujesz na forum. Chcesz by rozwiązanie podano Ci na tacy?! Nie potrafisz samemu zagłębić się w genezę problemu, tylko..."Podajcie mi gotowe rozwiązania".  Ja nie jestem cwaniakiem, tylko widzę jak niektórzy podchodzą do sprzętu. Niektórzy nawet nie wiedza co do końca kupili i jak to działa, już nie mówiąc o wykorzystywaniu możliwości sprzętu.

Offline marco

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Luty 2014, 22:20:22 »
Kupiłeś MC6000 + Traktror Pro 2, ale LE. Tutaj wchodzi pewne ograniczenie. Wersja LE nie posiada Hot Cue, a efekty działają tylko 3. Musisz wybrać te działające i przypisać do odpowiednich miejsc. Popatrz w ustawienia Traktora nie działa/zamrożone/ jest dużo więcej potrzebnych funkcji. Chcesz mieć resztę strona NativeInstr...

MAREK

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Luty 2014, 23:06:52 »
Witam ! Myślę ,że Marko ma rację ,że powinniśmy zanim zaczniemy użytkowanie urządzeń szczególnie tak skomplikowanych jak kontroler Denon MC 6000 rozpocząć od dokładnego przestudiowania instrukcji. Sam posiadam taki i proszę się nie dziwić od dobrych kilku miesięcy poznaję jego tajniki oczywiście dzieje się tak to z powodu braku wystarczającej ilości czasu. Przypomina mi to moje pierwsze kroki z PC . Należę do pokolenia Atari i innych tego typu zabawek. To co dawniej było szczytem luksusu niemal SF dzisiaj podane jest na złotej tacy . Nie mniej niestety pozostaje dalej pewna komplikacja obsługi i tutaj po pierwsze instrukcja ,a gdy z tym nie umiemy sobie poradzić pozostaje forum i Wasza pomoc . Myślę też ,że pomimo wszystko powinniśmy być dla siebie wyrozumiali i nie unośmy się z byle powodu .Świat i tak nas kopie po tyłku więc my nie dokopujmy jeszcze sobie dodatkowo . Pozdrawiam i mam nadzieję ,że nie uraziłem nikogo z Szanownych Forumowiczów.