Autor Wątek: Nowy Denon DN-MC 6000  (Przeczytany 5805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tresortech

• Nowy użytkownik
  • *
Nowy Denon DN-MC 6000
« dnia: 05 Maj 2012, 16:27:47 »
w pn. dostane mojego denona :))

pytanie:  jaki firmware jest w nowych denonach (jaki numer) ??

poprosze o  toturial  step by step (heh   jak dla cepa)  jak  uaktualnic firmware w denonku....

dziekuje za pomoc!

Offline Peter Madd

• Człowiek DENON
    • Official Myspace
Odp: Nowy Denon DN-MC 6000
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2012, 12:28:42 »
pytanie które zadałeś jest co najmniej dziwne. Firmware jest różny w zależności od daty produkcji twojego egzemplarza - tzn jak został wyprodukowany przed updatem to ma stary jak po to ma nowszy.

Co do tutorialu to jest on dodwanay do nowego firmware`u w formie pisemnej i obrazkowej - wystarczy ściągnąć paczkę ze strony

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2012, 23:30:36 »
Instrukcja aktualizacji jest do pobrania z tego adresu.

Najnowszy firmware dostępny jest tutaj (po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu się).
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

malina

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2012, 18:38:09 »
probowalem skorzystac z instrukcji,ale nie wiem czemu nie mam folderu denondj updater i nic po wlaczeniu kontrolera poza gotowoscia do aktualizacji przez podswietlenie cue1 sie nie dzieje,o co chodzi?

malina

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2012, 18:45:03 »
nic sie nie dzieje....a chcialem sprawdzic oprogramowanie i zmienic jezeli mam stare na nowe,poniewaz crossfader odbija mi na decku A tak jak na filmiku 
Denon DN-MC 6000 crossfader problem

dzieje sie tak samo u mnie tylko ze na lewym decku

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2012, 19:16:43 »
,ale nie wiem czemu nie mam folderu denondj updater
W instrukcji nie ma żadnej mowy o jakimkolwiek folderze. Jeśli już to o aplikacji Denon DJ Updater (.jar). W paczce, którą pobrałeś znajduje się wszystko co niezbędne aby przeprowadzić aktualizację. Zastosuj się do instrukcji, do której podałem link wcześniej. Instrukcja jest na tyle łopatologicznie napisana, że nie ma opcji żeby nie zadziałało.

Jeśli chodzi o crossfadera to wygląda to bardziej na uszkodzenie mechaniczne. Musiałbyś się skontaktować z serwisem, tel. +22 331 55 33 lub e-mail: serwis@horn.pl.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

malina

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2012, 20:44:57 »
tez tak myslalem,ale ten koles z filmiku ma to samo co ja tylko ze po drugiej stronie,on w komentarzu napisal ze po zmianie aktualizacji na 1011 jest oki,ale u mnie nie moge zainstalowac aktualizacji wszystko juz zrobilem jak podales w opisie no i przez 2 h nic sie nie zrobilo,caly czas komunikat czekaj ....swieci sie cue1 i nic dalej sie nie dzieje,poza tym przeczytalem gdzies,ze jak ustawiam asio,powinno byc poza latencja , nazwa kontrolera  itp,powinna byc seria firware,a u mnie nic takiego nie ma w tym miejscu sa tylko kropki

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2012, 21:31:40 »
Najwidoczniej robisz coś nie tak. W dniu jutrzejszym spróbuję na PC zrobić jeszcze raz update na swoim kontrolerze. Jeśli wychwycę jakieś problemy przy ponownej aktualizacji, to o tym poinformuję.

przeczytalem gdzies,ze jak ustawiam asio,powinno byc poza latencja , nazwa kontrolera  itp,powinna byc seria firware,a u mnie nic takiego nie ma w tym miejscu sa tylko kropki
Nie mam pojęcia gdzie o tym przeczytałeś, ale jest to nieprawda. W Denon DJ ASIO poza informacjami nt. nazwy kontrolera i latencji nie jesteś w stanie wyczytać informacji nt. wersji firmware.

malina

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2012, 21:41:44 »
to oki,ale czemu mi nie laduje aktualizacji,co moze byc nie tak?

malina

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Maj 2012, 21:43:11 »
oki,to jutro bede tu czesto wchodzil,by jak naj to zrobic

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2012, 13:28:33 »
Wykonałem aktualizację z kontrolera z poziomu Windowsa i tej paczki. Poszła bez najmniejszych problemów. W takim razie dwa pytania:
1. Najnowsza Java zainstalowana?
2. Rozumiem, że w pierwszej kolejności rozpakowałeś archiwum ZIP z plikiem BIN zanim go wrzuciłeś do programu?

malina

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maj 2012, 17:37:48 »
tak,wszystko rozpakowane ,java sciagnieta,jaki czas sie aktualizuje????moze to przez moja viste?

malina

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Maj 2012, 17:43:45 »
czasem w ogole nie widzi kontrolera wyskakuje okno ze sprzet nie istnieje

malina

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Maj 2012, 17:51:22 »
jave mam sciagnieta 19,05, wersja 7.0.40.22 wyskakuje okienko ,otwarty plik bin i calyu czas komunikat czekac
a send syex  Message count:0
wait.........................
i to wszystko co sie dzieje

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Maj 2012, 10:16:57 »
Sama aktualizacja trwa nie dłużej niż minutę.

a send syex  Message count:0
wait.........................
W tym momencie w polu Massage count w brdzo szybkim tempie powinny przeskakiwać adresy. Najwidoczniej coś nie tak masz z systemem. Wszystkie aktualizacje zainstalowane? Próbowałeś może na innym komputerze lub systemie?

PS. Nie pisz posta pod postem. Staraj się zawrzeć od razu wszystko w jednym, a nie na raty.

malina

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maj 2012, 08:15:10 »
udalo mi sie zrobic aktualizacje z innego kompa,moj system cos nie tak hula,ale problem pozostal-niestety,
takie slabe crossfadery robia,przecierz to denon,i tylko dzialal 3mce???

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maj 2012, 09:52:35 »
Najwidoczniej trafił Ci się wadliwy cross. Dlatego masz 3 lata gwarancji.

malina

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Czerwiec 2012, 20:38:31 »
teraz mam nowy problem,zmienilem system na 7,dalej nie moge ze swojego kompa zaktualizowac kontrolera,moze dlatego ze juz to zrobilem wczesniej z innego?poza tym po zmianie systemu podczas grania(wrocilem do mixowania faderami)czasem trzeszczy gdy np.laduje kawakli-dlaczego???przed zmiana tego nie mialem