Autor Wątek: Mapowanie traktora  (Przeczytany 2067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bobas

• Gość
Mapowanie traktora
« dnia: 26 Luty 2013, 15:35:16 »
Witam... Mam pytanko jest jakis tutorial do mapowania traktora z dn mc 6000?:P a jak nie to moglby ktos powiedziec jak zmapowac np przycisk play zeby podczas wcisniecia play (piosenka rusza) swiecil sie a gdy wcisniety jest cue/pause zeby migal ? :P

Offline Marked_One

• Człowiek DENON
Odp: Mapowanie traktora
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2013, 17:05:24 »
Niestety jeszcze nie ma, MC6000 mapuje się trochę inaczej.

Znajdź komendę Play (Mode - Output), zmień Mapped to: Ch 1 CC 075 > na: Ch 1 CC 076 (odpowiada to za miganie).

Jeśli jest zainteresowanie, mogę opisać sposób mapowania kontrolera MC6000 z Traktorem?
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Dragon Fly

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2013, 22:03:38 »
Ja bylbym zainteresowany. Chcialbym to rozplanowac po swojemu. Przynajmniej kilka dodatkowych opcji. Myslalem ze mapowanie bedzie inaczej przebiegac...

Offline Marked_One

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2013, 11:42:31 »
Wpierw również myślałem, iż będzie to łatwiejsze, jednak z czasem człowiek się wprawia w ten soft.
W moim odczuciu mimo skomplikowania daje to wielkie możliwości spersonalizowania kontrolera "pod siebie", przeciwnością jest jednak czas tworzenia takiej mapy :)

W każdym razie wykonam tutorial ;)
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.