Autor Wątek: Konfiguracja Native Instruments Traktor PRO do pracy z DN-MC6000  (Przeczytany 15756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AT_007

• Użytkownik
  • **
Odp: Konfiguracja Native Instruments Traktor PRO do pracy z DN-MC6000
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Sierpień 2011, 18:47:00 »
Czy zapoznałeś się i wziąłeś pod uwagę punkt 9. d) ?

Oczywiście i mimo że u mnie nie ma "WASAPI (Shared Mode)" wybieram kartę np. wbudowaną i ponownie "DENON DJ ASIO Driver (ASIO)" i dalej cisza.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Sierpień 2011, 18:53:20 »
Spróbuj jeszcze odinstalować DENON DJ ASIO i zainstalować tym razem nieco inaczej. Mianowicie podczas instalacji, na akranie, na którym dokonujesz wyboru ścieżki instalacji, pod spodem zamiast domyślnie zaznaczonego "Just me" wybierz "Everyone". Po instalacji zresetuj komputer.
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline AT_007

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Sierpień 2011, 15:24:43 »
Witam
Zawsze tak robiłem i tym razem też i nic. Gdy ustawię DENON AISO Driver cisza i już. W Virtual DJ działa bez problemu a że wolę Traktor to dobija mnie fakt, że ponad tydzień nie działa mi mój Denon. Wszystkim działa a mi nie. Dzwonił do mnie gość z Horn'a a nie bardzo mógł mi pomóc, ma jeszcze sprawdzić z Win XP i dać znać. Zaczynam się załamywać. A Ty czego używasz Traktor LE czy PRO bo na Pro można wyeksportować ustawienia i mógłbyś mi podesłać działające u Ciebie ustawienia.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #53 dnia: 28 Sierpień 2011, 01:02:14 »
Osobiście jestem mocno zaskoczony Twoimi problemami z konfiguracją. W dniu wczorajszym instalowałem DN-MC6000 na Windows XP oraz Windows 7 64bit i nie napotkałem żadnych problemów. Można by rzec, że wszystko poszło wręcz koncertowo.

Ściągnij ten plik konfiguracyjny. Jeśi nic się nie zmieniło - polecam ponowną reinstalację systemu bez zbędnych aplikacji oraz sterowników (względnie postawienie drugiego, niezależnego systemu na osobnej partycji).
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline AT_007

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Sierpień 2011, 16:21:43 »
Tak też zrobię. Wiem, że problem nie zdarza się praktycznie nikomu ale ja mając pewną wiedzę informatyczną sam jestem zdziwiony, tym bardziej, że instalowałem Traktor'a na dwóch komputerach o podobnej tylko konfiguracji. Najbliższy tydzień nie będę mógł się nim dalej zająć bo mam nawał spraw ale jak skończę zrobię dokładnie tak, czyli zainstaluje sobie na drugim dysku zupełnie na nowo system i sprawdzę.
Aha jeszcze takie pytanie odnośnie kolejności instalacji sterownika, czy:
a)najpierw podłączasz Denon'a i jak wykryje i zainstaluje sterownik urządzenia USB instalujesz DENON ASIO DRIVER
b)instalujesz DENON ASIO DRIVER a dopiero po jego zainstalowaniu podłączasz pierwszy raz Denon'a

Czy znaczenie może mieć fakt, że podczas instalacji DENON ASIO DRIVER jest już na komputerze lub też nie ma Traktor'a?

Pytania w sumie lekko banalne ale po moich przejściach naprawdę wykluczam wszystkie ewentualne błędy.

Offline ceekay

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
  • "Carpe Diem"
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Sierpień 2011, 16:54:06 »
Oczywiście pracujesz w trybie PC MIX , prawda :)
cytuje wypowiedź z denondj forum
"got it... open settings > output routing > output monitoring.... Chnge 2 bottom left & bottom right..... if you get bleed open mixer settings, ckeck crossfader in mixer layout and adjust mix volume on bar..... Just worked for me, check it out"

ponoć problem rozwiązany :)

Myślę że to rozwiązanie Twoje problemu jest w ustawieniach Traktora.
Ja niestety nie ma MC6000 żeby Ci pomóc, krok po kroku :(
DN 3700-1700-3700 , Denon HP1000, RPM, Win7x64SP1

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Sierpień 2011, 20:36:33 »
Aha jeszcze takie pytanie odnośnie kolejności instalacji sterownika, czy:
a)najpierw podłączasz Denon'a i jak wykryje i zainstaluje sterownik urządzenia USB instalujesz DENON ASIO DRIVER
b)instalujesz DENON ASIO DRIVER a dopiero po jego zainstalowaniu podłączasz pierwszy raz Denon'a
W pierwszej kolejności instalujesz ASIO, następnie podpinasz kontroler.

Czy znaczenie może mieć fakt, że podczas instalacji DENON ASIO DRIVER jest już na komputerze lub też nie ma Traktor'a?
To nie powinno mieć akurat żadnego znaczenia.

Ponowną konfigurację wykonaj wg. poradnika w tym temacie, nie opuszczając żadnego kroku.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline AT_007

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Wrzesień 2011, 23:06:27 »
Witam
Sprawa się wyjaśniła, ale jest dziwacznie.
Na moim Windows'ie XP Prof nowo zainstalowanym udało się uruchomić ale po zresetowaniu komputera znowu cisza. Sprawdziłem poprzez przywrócenie systemu i znowu działało, "uruchom ponownie" i cisza.
Więc zainstalowałem Windows 7 i od razu zadziałało i działa cały czas. Czyli moja wiedza informatyczna mówi mi jasno, że wersja Windowsa XP jaką posiadam nie bardzo współpracuje z Traktor'em.
A pod tym nowym systemem to rzeczywiście konfiguracja jest banalna.

stfx303.net

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Wrzesień 2011, 11:14:11 »
siema, prosze o pomoc, co robie źle?
po zakupie działał na 2 deki, ale jeszcze nie czytałem waszego forum. Asio z płyty, traktor 127 na tylnym panelu int mix, outpot routing external
zacząłem ustawiać na 4 deki, ściągać nowe/inne mapy. Próby zakończyły sie fiaskiem. Chciałem wrócić do poprzednich ustawień i kiszka. przeinstalowałem asio i traktor
Wykorzystując Twoje porady (pc mix i internal), przeciągam numer i klikam myszą play jest sygnał nie ma dźwięku. dzwięk wydobywa sie dopiero kiedy ustawie w traktore external można go jedynie regulować master level(pomimo wyciszonych kanałów). kiedy ustawie int mix i external dzwiek jest na kanałach tzn chA=ch2 i chB=ch3 działa mixer, mikrofony, monitor i master. Nie działają kotrolery. Mam załadowaną mape która działała wcześniej (altamira), traktor ją widzi i moge ją modyfikować (nic nie modyfikowałem). Kiedy dotykam jog lub innego przycisku, potencjometru kontrolka traktora ctrl pali się. sprawdziłem na virtualu jest to samo. przeinstalowałem system, dalej to samo.
prosze o pomoc

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Wrzesień 2011, 11:34:58 »
na tylnym panelu pc mix, outpot routing external
Jak ustawiłeś PC MIX to w Traktorze powinieneś wybrać Internal, nie Extrenal.

Czy używałeś kreatora?

Instrukcja konfiguracji w tym temacie została sprawdzona niejednokrotnie i jeżeli naprawdę zastosujesz się do niej krok po kroku to nie m opcji, żeby nie działało.

Co najwyżej jeśli wcześniej coś namieszałeś w sekcji Controller Manager (wrzuciłeś kilka różnych mapowań) to powinieneś wszystkie inne usunąć.

Jeszcze jedno:
zacząłem ustawiać na 4 deki, ściągać nowe/inne mapy.
Dlaczego, jeśli mapy powinieneś mieć choćby od razu w Traktorze. Którą jego wersje posiadasz?

Poza tym warto żebyś zaktualizował firmware DN-MC6000 do wersji v1007 z nowymi mapami.
Sklep.DenonDJ.pl

stfx303.net

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Wrzesień 2011, 11:09:42 »
stosuje sie do instrukcji konfiguracji, ale rezultat jest ten sam, a raczej jego brak.

wersje traktora na jakich próbuje odpalić to ten co przyjechał z denonem LE, kłopot zaczął sie na 1.2.7 kiedy chciałem wrócić 2 deków, a teraz mam PRO2.

Jakiego kreatora? chodzi Ci o kontroler editor?

no właśnie, jak zaktualizować? mam ściągnięty plik bin DN-MC6000_v1.007 razem z instrukcją. denon odpalony tak jak w instrukcji (cue1 will light). start ddj updater for dn-mc6000.jar co to jest? program? mam to ściągnąć? jak to uruchomić? najnowsza java zainstalowana

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Wrzesień 2011, 10:20:08 »
Jakiego kreatora? chodzi Ci o kontroler editor?
Nie. Chodzi o Setup Wizard. Spójrz na pkt. 3. solucji.

no właśnie, jak zaktualizować? mam ściągnięty plik bin DN-MC6000_v1.007 razem z instrukcją. denon odpalony tak jak w instrukcji (cue1 will light). start ddj updater for dn-mc6000.jar co to jest? program? mam to ściągnąć? jak to uruchomić? najnowsza java zainstalowana

Jeżeli faktycznie masz zainstalowane środowisko JAVA, to powinno pojawić Ci się nowe okno z aplikacją DENON'a, w którym wybierasz model, plik z aktualizacją (z roszerzeniem .bin, jest w paczce) i klikasz start.

Przy okazji - jaki masz system operacyjny?
Sklep.DenonDJ.pl

stfx303.net

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Wrzesień 2011, 13:24:24 »
oczywiście ze skorzystałem z setup wizard (krok po kroku wg Twoich wskazówek)

xp, na innym komputerze ze środowiskiem java też sie nie wyświetla

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Wrzesień 2011, 13:59:08 »
Czy XP masz z zainstalowanym Service Packiem 3 (warunek konieczny)?
Sklep.DenonDJ.pl

Offline AT_007

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: 20 Listopad 2011, 22:41:09 »

Nie działa mi tylko po wcisnięciu gałki przeskok na wybór dysków to okienko po lewej stronie.
Wciskanie gałki nie działa bo nie jest zmapowane w Traktorze. BACK i FORWARD działa tylko w zakresie ulubionych (lista powyżej listy samych utworów).

A czy jest opcja, żeby zamapować tak aby BACK'iem wchodzić do listy folderów a FORVARD'em z powrotem do listy utworów??

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Listopad 2011, 12:33:31 »
Z tego co zauważyłem to niestety nie. Nawet w konkurencyjnych kontrolerach aby dostać się do listy po lewej stronie w Traktorze trzeba używać kombinacji z dodatkowym przyciskiem.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline Barish

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: 23 Listopad 2011, 14:11:28 »
Witam wszystkich a szczególnie Człowieka DENONA Kaminskiego :)  do którego zwracam się o pomoc :)
A więc wczoraj kupiłem MC6000 no i tak jak przypuszczałem mam problemy. Czytałem Twój poradnik mnóstwo razy doszukując się jakiegoś błędu z mojej strony i pewnie jakiś jest ale ja go nie widzę. Wszystkie przełączniki ustawione tak jak być powinny, mapy pobrane dzisiaj, asio też z denondj.com pobrałem, traktor crackowany 1.2.7 no i problem jest taki, że mam traktora na 4 decki a chcę na dwa i za cholere nie wiem jak to zmienić bo jak włączam na 2 decki to zostaje mi deck C i D a chcę mieć A i B. Decki A i B grają mi po prawej stronie kontrolera i to pod jednym kanałem(dokładnie pod 3) mimo że ch1 i ch2 mam ustawione na A a chanel 3 i 4 na B. Cue działa, play itp. No i poza tym jak mam ustawić żeby mi efekty działały. Np fx1 się świeci ale nic się nie dzieje.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2011, 14:17:51 wysłana przez Barish »

Offline Barish

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: 23 Listopad 2011, 14:34:02 »
No i zapomniałem dodać że nie znajduje mc6000 w setup wizard gdy chcę zaznaczyć, że z niego korzystam i po instalacji traktora w folderze mam tylko ikonkę programu i folder "documentation" więc tak naprawdę nie ma gdzie dobrej mapy skopiować więc sobie zrobiłem folder. Nie ogarniam już :(

Offline Barish

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 23 Listopad 2011, 15:42:34 »
kolegami przesłał konfigurację i wszystko działa prócz efektów po lewej i prawej stronie. 2efekty po środku działają. Po lewej stronie działami tylko efekt 1 i po drugiej też tylko 1 efekt. jak je zrobić?? poza tym wszystko ok.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Listopad 2011, 01:53:34 »
problem jest taki, że mam traktora na 4 decki a chcę na dwa i za cholere nie wiem jak to zmienić bo jak włączam na 2 decki to zostaje mi deck C i D a chcę mieć A i B.

Masz namieszane w menu Preferences / Decks. Z tego co widzę najprościej by było odinstalować Traktora, usunąć wszystkie ustawienia i zainstalować ponownie. Tutaj znajdziesz instrukcję w jaki sposób odinstalować Traktora. Aby usunąć wszystkie ustawienia powinieneś usunąć foldery o których mowa w pkt. 1.

No i zapomniałem dodać że nie znajduje mc6000 w setup wizard

Powinieneś użyć Service Center w celu aktualizacji map, chociaż znając życie, tak jak wspomniałeś masz "crackowanego" Traktora, więc pewnie nie masz Service Center. Zgodnie z regulaminem forum nie propagujemy piractwa i nie prowadzimy wsparcia w takich przypadkach.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline Barish

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Listopad 2011, 00:50:18 »
ok, dzięki, wszystko działa bo zdecydowałem się na zakup najnowszego traktora 2 no i mam mały problem.Mianowicie wszystko jest ok oprócz tego, że gdy mam ustawione na Dj Asio Driver to traktor mi się zacina w trakcie ładowania jakiegoś utworu(na imprezie to nie mile widziane) a gdy przełączam ustawienia na wasapi to wszystko jest ok tylko wtedy nie mam odsłuchu. Czy jest jakaś możliwość aby na Asio się nie zacinało ? Mam viste 32 bitową, 4 GB ramu, Pentium Dual Core T4200 2.00 GHz HP Pavilion dv6.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Listopad 2011, 11:03:24 »
Próbowałeś zwiększyć latencję?
Sklep.DenonDJ.pl

Offline Barish

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Listopad 2011, 17:10:25 »
a pomogło :) Dziękuję bardzo! Czy w przyszłości mam ją z powrotem zmniejszać czy ma zostać tak jak jest?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #73 dnia: 29 Listopad 2011, 17:42:01 »
Jeżeli czas reakcji Ci odpowiada, to zostaw tak jak jest - przy jej zmniejszeniu objaw powróci.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline ALTY

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Grudzień 2012, 21:06:48 »
Witam wszystkich użytkowników marki Denon!

Jestem w temacie nowy i czy mógłby ktoś mi służyć pomocą w przygotowaniu mojego mc 6000 do pracy z
traktor pro 2?

Mianowicie chcę najpierw grać na 2 deckach i nagrać pierwszego seta.

Z czym ma problem?z ustawieniami input i output routing,w sekcji X fader contour na panelu przednim denona
nie wiem jak powinny być ustawione przełączniki by grać na dwóch deckach i robic płynne przejścia.Raz udało mi się ustawić ale po nagraniu seta w Traktorze słychać było momentami "cue" drugi kanał.Naprawdę już nie wiem co i jak.Z góry sorry jesli w złym miejscu zadałem to pytanie,mam nadzieję że ktoś udzieli mi krótkiej rzeczowej odpowiedzi jak ustawić knobs,switche,i opcje w traktorze bym mógł grac na dwóch deckach i nagrać coś.Pozdrawiam

Offline Marked_One

• Moderator Globalny
  • Człowiek DENON
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Grudzień 2012, 11:31:59 »
Witam :)

Wszystko zależy w jakim trybie chcesz używać tego kontrolera (PC Mix / Int. Mix).
Ja osobiście gram w trybie PC Mix (do dyspozycji są 2/4 decki, mikser i kilka udogodnień, których nie oferuje  tryb Int. Mix).

Podam ci mój przykład: Kontroler w trybie PC Mix.

Audio Setup: DenonDJ Asio (nie wymagany dla komputerów Mac, tam mamy wbudowane Core Audio),

Output Routing: Internal, Output Master - DN-MC6000 1/2, Output Monitor - DN-MC6000 3/4,
(Aplikacja miksuje sygnał, na wyjściu mam tylko sygnały do końcówki mocy i na słuchawki),

Input Routing: Deck A - DN-MC6000 1/2, Deck B - DN-MC6000 3/4,
(Sygnały wejściowe - przydatne, gdy masz zamiar używać sygnałów zewnętrznych np. z CD/USB, pozwala to również nakładać na nie efekty programu),

Decks Layout: Odznaczone Show C & D (nie wyświetla decków C i D),

Polecam uwadze również sekcję Mix Recorder - Source Internal (nagrywa wtedy sygnał wewnętrzny, dla External możesz wybrać jedno konkretne wejście audio),

Panel przedni - U siebie wszystkie przełączniki sekcji X-Fader (CH1-4) mam w pozycji Thru, a charakterystyka X-Fader to już osobiste uznanie :) Przełączniki te mają znaczenie w momencie, gdy używasz kontrolera w trybie Int. Mix - wtedy nimi przyporządkowuje się konkretny kanał pod wybraną stronę Crossfadera. W trybie PC Mix to aplikacja przyporządkowuje kanały pod programowy Cross, a kontroler jedynie przestawia gałki w sofcie i jest kartą dźwiękową.

Jeśli chcesz dostosować przyporządkowanie kanałów pod Cross w Traktorze, w Opcjach > Mixer zaznacz pozycję Crossfader.
W głównym oknie programu pojawi się cross, po jego lewej i prawej są litery kanałów (A-D) odpowiadające za przyporządkowanie pod konkretną stronę.

Polecam Twej uwadze również ten i tamten temat, mamy tutaj dwie mapy dla Traktor Pro 2.6.
Jedną dla ułatwienia pracy z Beatgrid'ami utworów, drugą dość zaawansowaną z trybem 14 efektów Jog obie właśnie dla MC6000. Pozdrawiam i życzę Spokojnych i Rodzinnych Świąt :)

Offline ALTY

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Styczeń 2013, 20:02:40 »
Dziękuję Ci bracie,Tobie i użytkownikom forum życzę również wiele dobrego w Nowym Roku!

Dzięki za pomoc u mnie z Twoją konfiguracją wszystko działa póki co bezbłędnie i nagrywanie miksów również.

Mam pytanie odnośnie tej drugiej konfiguracji mianowicie External?Jak ona wygląda,jakie są róznice?

Mam jeszcze pytanie techniczne,u mnie czasem z opóźnieniem uruchamiają się efekty EFX albo pokrętło
PARAM. Z czym to może być związane?
czasem trzeba nacisnąć dwa razy by włączyło się podświetlenie przycisku?
Komputer mam średniej klasy 2.23ghz duo więc myślę że komp daje rady...
i czy Denon mc6000 obsługuje USB 3.0 czy nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam

Offline Dragon Fly

• Nowy użytkownik
  • *
  • Fly With Me
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Marzec 2013, 20:58:14 »
Witam wszystkich:)

Mialem problemy z konfiguracja i polaczeniem zeby to razem fajnie smigalo. Robilem wszystko krok po kroku, ale zle ustawialem kanaly w Input Routing. Koniec koncow doszedlem do tego i mam wszystko polaczone tak jak byc powinno. Bez poradnika napewno trwaloby to dluzej.
I SEE DEAD HATERS

Offline dombek21

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #78 dnia: 29 Kwiecień 2013, 16:17:24 »
Witam! ja też jestem użytkownikiem tego kontrolera z systemem traktor Pro Scratch. moje zapytanie brzmi jak skonfigurować kontroler lub oprogramowania aby podłączyć jedno wejście zewnętrzne z cd playera?? mam 4 decki ale zalezy mi na wprowadzeniu "line 1" jeszcze jednego źródła dźwięku.. w czasie kiedy te decki pracują pod systemem

Offline sakosabo

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #79 dnia: 20 Styczeń 2014, 17:44:41 »
Tak siedzę nad tym nadal .
Zainstalowałem się u żony na w8 i działa dobrze(chyba bo bez sprzętu )na słuchawkach działa tak jak powinno.
Niestety ja do grania kupiłem podobno pancerny lenovo t400 z xp(używke) i tu nie ma wyboru w pk 9 a i 9 b
Zamieniając  output monitor z not connected na dn mc 6000 bo tylko tak jest wybór automatycznie zmienia się output master
Może nie czekać i przeinstalować system na w7 tylko to kolejne pieniądze czas i ktoś to musi zrobić.
Zły troche jestem bo ledwo wydębiłem na kontroler i miało byc łatwo i fajnie a tu dwie iprezy juz przeleciały a ja dalej sztukuje .

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #80 dnia: 20 Styczeń 2014, 17:53:12 »
Niestety ja do grania kupiłem podobno pancerny lenovo t400 z xp(używke) i tu nie ma wyboru w pk 9 a i 9 b
Zainstalowałeś sterownik Denon DJ ASIO? Kontroler jest "zaptaszkowany" w panelu Sterownika ASIO?

Zamieniając  output monitor z not connected na dn mc 6000 bo tylko tak jest wybór automatycznie zmienia się output master
Związane jest to z tym, że w pkt. 9 nie został prawidłowo wybrany sterownik ASIO.

W punkcie 10., w systemie Windows same nazwy kanałów mogą być nieco inaczej opisane (nie pamiętam dokładnie, ale nazwy chyba typu DN-MC6000:1, DN-MC6000:2, itd.) Chodzi o zachowanie analogii przy wyborze, czyli kanały 3 i 4 dla odsłuchu, 1 i 2 dla wyjścia Master.

Konfiguracja ta była już przerabiana wielokrotnie na różnych systemach i jeżeli postępujesz dokładnie punkt po punkcie, to nie ma opcji żeby to nie zadziałało.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline sakosabo

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Styczeń 2014, 18:19:09 »
Gdzie kupić ten asio . Wcześniej ściągnąłem  asio ale jakieś inne.
Zaptaszkowany tz PC , PC MIX, CH1,4 USB,

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #82 dnia: 20 Styczeń 2014, 18:27:20 »
Denon DJ ASIO to sterownik audio dla systemów z rodziny Windows. Jest o niezbędny do poprawnego działania wbudowanego interfejsu. Jeśli do tej pory go nie zainstalowałeś, stąd wynikają Twoje problemy. Swoją drogą proces jego instalacji został opisany w instrukcji obsługi.

Sterownik możesz znaleźć na płycie CD dołączonej do kontrolera, lub pobrać jego najnowszą wersję z tego adresu:
http://download.denondj.pl/software/denondj-asio-driver-v222.zip

Zaptaszkowany tz PC , PC MIX, CH1,4 USB,

Nie mam pojęcia co i skąd to wymieniłeś.
Chodziło mi o Panel sterowania ASIO i zaptaszkowaną pozycję DN-MC6000, tak jak to widać poniżej:

Swoją drogą, w związku z takimi trudnościami, sugeruję zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do kontrolera - jest tam również opisany prces instalacji ASIO i konfiguracji.
Sklep.DenonDJ.pl

Offline sakosabo

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #83 dnia: 20 Styczeń 2014, 18:39:45 »
Tak mam zaptaszkowanego denona płytę mam wgraną i kupiona 5 listopada.
Pamiętam że był jakis problez z serwis center wprowadzałem tam kody z płyty i wyskakiwał jakiś problem

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #84 dnia: 20 Styczeń 2014, 18:51:10 »
Service Center służy do samej rejestracji oraz aktualizacji Traktora. Nie ma wpływu na samo działanie danej wersji Traktora.

Pisałeś coś wcześniej, że masz XP, może użyj starszej wersji (2.5.x), która jest kompatybilna z XP, ewentualnie na filmie poniżej znajdziesz sposób na uruchomienie najnowszej wersji Traktora na Windows XP (wymagana podstawowa znajomość angielskiego):

How to Get Traktor 2.6.1+ Working on Windows XP
Sklep.DenonDJ.pl