Autor Wątek: Denon MC-6000 + Miditech Audioface 2 + Traktor 2  (Przeczytany 1697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

btblive

• Gość
Denon MC-6000 + Miditech Audioface 2 + Traktor 2
« dnia: 10 Styczeń 2012, 20:45:18 »
Witam! Nie mam w laptopie wejścia Line więc zakupiłem zewnętrzny interfejs Audioface 2 aby móc grać na necie. Po podłączeniu urządzenia do laptopa zgłosiło się ono jako mikrofon więc zainstalowałem sterowniki ASIO ze strony producenta. Niestety urządzenie nijak nie chce współpracować z kontrolerem. Podejrzewam, że jest jakiś konflikt ASIO ale nie wiem jak go rozwiązać. Po podłączeniu obu urządzeń na raz wszystko ładnie się pokazuje w panelu sterowania ale nie jest możliwe odtwarzanie muzyki w traktorze na kontrolerze. Po odłączeniu karty i włączeniu traktora jeszcze raz wszystko działa jak należy. Jednak kiedy w tym momencie podłączam Audioface, system w ogóle go nie widzi a co za tym idzie nie mam dostępu do Line-in. Dopiero jak odłączę kabel od Denona i podłączę jeszcze raz Interfejs, pokazuje się on jako Line-in. Można temu jakoś zaradzić? Proszę o pomoc bo mi już brakuje cierpliwości.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: Denon MC-6000 + Miditech Audioface 2 + Traktor 2
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2012, 21:18:27 »
Wybacz, ale nie bardzo rozumiem dlaczego nie dość, że utrudniłeś sobie na siłę życie to jeszcze niepotrzebnie się wykosztowałeś? Przecież DN-MC6000 posiada już zawodowy interfejs, który mogłeś wykorzystać do broadcastingu (pod warunkiem, że DENON pracuje w trybie PC MIX, a interfejs audio jest ustawiony w trybie Internal. Konfigurujesz Broadcasting w menu Preferences i lecisz. Szybko i bez zbędnych dodatkowych połączeń obniżających jeszcze dodatkowo jakość zgrywanego seta.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.