Autor Wątek: Traktor Pro 2 i DN-MC 6000  (Przeczytany 7168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

q-naro

• Gość
Traktor Pro 2 i DN-MC 6000
« dnia: 02 Marzec 2011, 01:49:24 »
Witam, mam pytanko bo za miesiac wychodzi nowy traktor i czy denon szykuje jakies nowe mapy pod niego?

Offline Peter Madd

• Człowiek DENON
    • Official Myspace
Odp: Traktor Pro 2 i DN-MC 6000
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2011, 22:22:27 »
Mały offtop Q-naro jesteś z KRK i to Ty ostatnio tu grałeś?

q-naro

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2011, 22:26:09 »
tak z krakowa :) grałem co tydzien sie tłuke

q-naro

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2011, 22:01:52 »
No i jak tam wie ktos juz czy bedzie mapa do samplera do 2? własnie testuje denona na 2 ale z samplera nici bo mapy niema reszta po staremu

ginn66

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień 2011, 11:53:35 »
czy coś wiadomo z tymi mapami do Traktor Pro 2 ?

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwiecień 2011, 21:10:26 »
Obecne mapy pasują do T2. Mapy wprowadzające obsługę samplera mają się pojawić za jakieś 1,5 miesiąca...
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

ginn66

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec 2011, 20:04:55 »

znalazłem coś takiego ale jeszcze nie próbowalem.
Może ktos będzie miał więcej czasu by sie pobawić

http://www.traktorbible.com/freaks/mappingview.aspx?id=214

Asas

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrzesień 2011, 13:42:04 »
Jestem tu nowy i chciałem się przywitać . Witam wszystkich siemka !

W Marcu tego roku zakupiłem sobie Denon-ka z Traktorem LE  . Szybko mi się to znudziło i ostatnio zapodałem sobie PRO  2 . Instalacja przebiegła bez większych problemów . Jedyne czego nie mogę uruchomić to sample . Nie używam zewnętrznych deck-ów . Hałasuję z laptopa . Czy możecie mi pomóc ?   

Dziękuję za wyrozumiałość .

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Październik 2011, 17:35:44 »
Musisz zaktualizować firmware do wersji v1007 oraz pobrać najnowsze mapowanie do Traktora PRO 2.

Firmware pobierzesz stąd, a mapowanie tutaj.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Asas

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Październik 2011, 10:07:22 »
Musisz zaktualizować firmware do wersji v1007 oraz pobrać najnowsze mapowanie do Traktora PRO 2.

Firmware pobierzesz stąd, a mapowanie tutaj.

Dzisiaj wieczorkiem zasiądę do tego zadania i zdam relację jak mi poszło . Na razie dzięki za fachową podpowiedź .

Pozdrówka !

Asas

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Październik 2011, 09:44:51 »
Znowu coś "spitoliłem" . Ściągnąć się dało ale otworzyć już nie (walczyłem wczoraj z tą elektroniką jak lew). Może to brak win-zipa spowodował ?   

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Październik 2011, 18:59:14 »
Nie możesz rozpakować archiwum? Na wszelki wypadek ściągnij ponownie i spróbuj rozpakować innym programem.

Asas

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Październik 2011, 07:24:50 »
Sprawa okazała się bardziej skomplikowana niż myślałem . (Pracuję w środowisku Win-7 )  Zaprosiłem znajomego informatyka i trochę pogrzebał . Postępował w/g tego filmiku : http://
www.youtube.com/watch?v=d_FXKz5d8Gs&feature=player_embedded#
!   

Nowe funkcje pojawiły się .Niestety załączonych do programu sampli nie dało się odpalić .  Na razie wyszukuję na Denonie potencjometrów regulujących głośność  sampli . Wczoraj już nie zdążyłem ,tak więc odpowiem następnym razem.   

Pozdrówka !

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Październik 2011, 15:36:43 »
Sam nie używam funkcjonalności samplera, ale czy wziąłeś pod uwagę to, iż w tym przypadku do obsługi samplera używana jest druga warstwa (zmieniasz ją przyciskiem CHG. DECK)?

Asas

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Październik 2011, 09:19:56 »
Sam nie używam funkcjonalności samplera, ale czy wziąłeś pod uwagę to, iż w tym przypadku do obsługi samplera używana jest druga warstwa (zmieniasz ją przyciskiem CHG. DECK)?

Teraz(w asadzie za dnia od 9-17-stej) piszę z pracy i nie mam dostępu do sprzętu ,ale wieczorem "polukam" i odpowiem na pytanie .

Asas

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Październik 2011, 09:34:50 »
Wczoraj próbowałem opcji z drugą warstwą i  przyciskiem  "CHG. DECK" i dalej nic . Przycisk "samp" co prawda uruchamia dostęp do okienek sampli ale to wszystko . Nadal nie mogę dojść do sterowania głośności sampli potencjometrami kontrolera . 

Do tej pory robię to tak trochę na "partyzanta"  ,czyli przenoszę sample (pliki ) z listy odtwarzania prosto w okienko sampla . Robię to za pomocą myszki metodą "podnieś - upuść" . Dalej trzeba robić wszystko myszą . Głośność (bo zawsze jest na full - nie wiem dla czego? ) ,zapętlanie sampla ,które automatycznie dostosowywało się BMP do BMP odtwarzanego utworu (coś po tym ostatnim zabiegu zaniknęło ) .
Szukałem też w preferencjach ,może tam trzeba zaingerować .

W ustawienia kół Jog jeszcze nie wchodziłem . 

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Październik 2011, 10:57:43 »
W archiwum razem z nowym mapowaniem miałeś dołączoną instrukcję w postaci PDF. Wszystko zostało tam ładnie opisane - proponowałbym zajrzeć :)

Asas

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Październik 2011, 12:49:18 »
Ok. Zacznę chyba wszystko od nowa ,włącznie z instalacją bo teraz na dodatek zniknął mi podsłuch w słuchawkach . :-(

Sory ,że tak męczę temat ale nie pierwszy mam z tym problem jak widzę po wpisach .  Moim zdaniem producent oprogramowania i Denona delikatnie mówiąc nie popisał się łatwością skonfigurowania tych dwóch rzeczy.

Negative

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Październik 2011, 18:47:12 »
Nie chce mi sie walkowac calego tematu. Powiedz co Ci potrzeba to napisze Ci ktorymi przyciskami sie to robi.

Jezeli chodzi o sampler to ustaw sobie na deck C sampler, pozniej przelacz przyciskiem CHG.Deck i tam gdzie masz H.Cue jest taki maly przycisk sample, klikasz go i masz dostep do samplera ;)

wszystko jest na serio rozpisane w pdf od map ;)

Asas

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Listopad 2011, 08:59:08 »
Udało się .  Błąd polegał na tym ,że w preferencjach w zakładce  Controller Manager  w oknie Device miałem wyświetlony inny kontroller niż Denon .  Po wpisaniu : " Denon map V1008 T... (chyba najnowsza aktualizacja?) wszystko ( łącznie z odsłuchem na słuchawki) wróciło na swoje miejsce .

Dostęp do sampli ("w drugiej warstwie") pod deckiem "C" i "D" .

Dziękuję Kaminsky i Negative za przywołanie mnie do dokładnego zapoznania się z instrukcją,choć dla początkującego z tego rodzaju sprzętem-nowością nie było łatwo  ;-)   

Pozdrawiam  ! 

Bogdan .   

Przypomnę ,że działałem na Lenovo 500 i Win 7 .

Negative

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Listopad 2011, 00:48:59 »
Loozik, od tego jest te forum ;) Pozdrawiam.