Autor Wątek: problem z hc 5000  (Przeczytany 4805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
problem z hc 5000
« dnia: 28 Lipiec 2014, 16:13:02 »
witajcie, mam problem z denon hc 5000, mianowicie działa mi prawa strona na serato ITCH, a lewa strona po włączeniu play utwór idzie przez kilka sekund po czy się zatrzymuje po czym znowu rusza na kilka sekund .... nie wiem co to jest? poprosze o poradę , może wie ktoś co może być przyczyną, dodam że to zdażyło sie po odpaleniu sprzętu po miesiącu czasu z płyt cd wszystko chodzi jak najbardziej  gdzie jest serwis Denon w okolicach Krakowa, jest szansa na to by samemu cos poradzić....
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2014, 16:19:20 wysłana przez marcovalik »

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: problem z hc 5000
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2014, 23:49:43 »
lewa strona po włączeniu play utwór idzie przez kilka sekund po czy się zatrzymuje po czym znowu rusza na kilka sekund
Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Jaka wersja Serato ITCH oraz jaki system?
gdzie jest serwis Denon w okolicach Krakowa
Autoryzowany serwis Denona jest tylko w Warszawie na ul. Kurantów 26.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2014, 13:20:17 »
serato itch for dn hc500 ver.1.2 a system windows 7 professionall nie dzialo sie tak bo juz gralem na tym systemie i nagle uppsss nie dziala

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sierpień 2014, 16:22:17 »
Używasz bardzo starej wersji ITCHa, w pierwszej kolejności zaktualizuj go do wersji 2.2.2: http://serato.com/itch/downloads

Możliwe, że jakaś aktualizacja coś zmieniła w systemie, stąd to dziwne zachowanie.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpień 2014, 12:10:55 »
ok, dziękuję a ta nowsza wersja jest darmowa czy trzeba się rejestować bo jak mam tą oryginalna płytkę z tym itchem to czy normalnie mozna go ściągnąć...

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpień 2014, 12:13:45 »
Aktualizacja jest całkowicie bezpłatna, jednak aby ją pobrać należy podać adres e-mail.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:05:14 »
pomóżcie dalej nicbyła taka sytuacja zawiozłem do znajomego serwisanta żeby na to popatrzył i odpaliłem na starym ITCHU i jak na złośc normalnie wszystko chodziło, próbowąłem dwa razy w jeden dzeiń i na drugi i wszystko grało jak należy, przywiozłem do domu... ii  ups to samo, nie mama pojecia co to może być

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:06:58 »
Jakieś śmieci w systemie?
Mimo to, zalecam aktualizację do najnowszej wersji 2.2.2. Zostało tam wprowadzone sporo nowych funkcjonalności, ale zostało usunięte wiele zauważonych błędów.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:36:46 »
włąsnie mamtą wersję i nic dalej tak samo

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:42:03 »
To na bank jakieś śmieci w systemie. Zainstaluj oddzielny system do grania na drugiej partycji. Zainstaluj tylko to co niezbędne - ASIO, Serato ITCH, sterwnik do karty graficznej. Resztę pomiń (również sterowniki do kart sieciowych, itd.).

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2014, 19:58:52 »
tylko czemu u tego znajmego grało jak miałem mu zaprezentowac że nie gra jaktrzeba a tutaj w domu to samo przecież chyba 5000 ni ełaczy się przez wifi

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:00:18 »
Prezentowałeś mu to na innym komputerze czy tym samym?

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:14:11 »
dokłądnie na tym samym i jeszcze w dodatku na tym oryginalnym i starym itchu  którego grałem, i nie wiem gdzie jest problem? sprawdziliśmyjeszcze na drugi dzień też u niego i odpaliło i grało wszystko mam nawet filmik tylko niemoge wrzucić

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:18:29 »
Ewidentnie coś z komputerem nie tak. Ja bym postawił drugi, czysty system. Znając życie to zainstalowałeś jakąś aplikację, która pozostawiła jakieś śmieci w systemie powodując jakiś konflikt i wpływając na stabilność pracy systemu.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:26:12 »
no włąsnienic nie instalowałem bo u niego byłem w poniedziałek i wszystko grało nic ode tego czasu ni einstalowałem ani jakię saktualizacje systemu tylko ten nowy ITCH i nie mam pomysłu

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sierpień 2014, 20:28:59 »
Więc może jakiś wirus, trojan? Zrób pełną reinstalację systemu. Na 90% to coś z systemem. DN-HC5000 to tylko kontroler z wbudowanym interfejsem audio. Jak będziesz przeinstalowywał to zainstaluj od razu ostatnią wersję ITCHa.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sierpień 2014, 21:10:30 »
mam itch 2.2.2 a system raczej czysty bo sprawdziłęm tylko czemu działał w poniedziąłek w innym miejscu a dzisiaj znowu to samo i wczoraj też, ciekwe jak do niego zawiozę co będzie...? przy odtwarzaniu z dn 4500 wszystko jest ok a zitch problem czy li na bank to nie jest sprzetowo

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sierpień 2014, 21:14:03 »
Ja swoje, Ty swoje - napisz jasno czego oczekujesz skoro nie chcesz się zastosować do moich rad?

Z tym
system raczej czysty
to za dużo już widziałem, żeby to "raczej" utwierdziło mnie w przekonaniu, że wszystko jest z nim w porządku.

Offline marcovalik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sierpień 2014, 14:39:46 »
nic dalej nie moge odtwarzac z lewego decka a probowalem na innym komputerze i tez nic pomocy

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Sierpień 2014, 15:05:32 »
W takim razie wygląda to na uszkodzenie sprzętowe - pozostaje serwis.