Autor Wątek: Problem z rejestracją PCDJ  (Przeczytany 3281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

filipine

• Gość
Problem z rejestracją PCDJ
« dnia: 04 Styczeń 2010, 17:53:28 »
Witam.Sprzedałem kontroler dn-hc4500 z oprogramowaniem pcdjvj.I gosc ma problem bo mu nie działa program bo zarejestrowałem go u siebie na kompie. Co zrobc zeby u niego chodizł??
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2010, 18:06:34 wysłana przez Kaminsky »

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
Odp: Problem z rejestracją PCDJ
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2010, 18:08:30 »
Witamy,

Nie da się u niego odnowić klucza? Jaki komunikat? Podejrzewam, że bez kontaktu z supportem PCDJ się niestety nie obejdzie.

PS. Na przyszłość nieco precyzyjniej nazywaj tematy (już poprawiłem). Gdyby każdy tak nazywał tematy to w gąszczu tematów nic nie można byłoby odnaleźć...
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

filipine

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2010, 20:25:46 »
Kurcze tylko wlasnie nie wiem jak sie skontaktowac z tym supportem i jak to zalatwic

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • DenonDJ.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 20:30:57 »
Na tej stronie znalazłem coś takiego:
If you lost your Activation code, click Activate, then click Lost License and enter the original email address you used to register, or Contact Support Here.
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

filipine

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2010, 15:05:39 »
Dzieku moze cos sie da zrobic