Autor Wątek: DN-HC4500 i BPM Studio 4  (Przeczytany 2601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

manama

• Gość
DN-HC4500 i BPM Studio 4
« dnia: 03 Styczeń 2010, 18:36:26 »
witam mam wielki problem poniewaz moj denon controler dnhc4500 nie widzi programu
 bpm studio 4 . nie wiem jak to zrobic co właczyc zeby zadziałał controler.prosze pomózcie
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2010, 19:28:05 wysłana przez Kaminsky »

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
Odp: denon dnhc4500
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2010, 19:26:13 »
Ta aplikacja w ogóle obsługuje protokół MIDI? To dość stary program, mapowania MIDI nigdzie nie widzę dostępnego więc bym sobie odpuścił BPM Studio. Rozejrzał się za innymi aplikacjami (NI Traktor, PCDJ DEX / Reflex, Virtual DJ, itp.)

http://www.alcatech.com/html/popfeatureframe.htm

PS. Moja prośba - na przyszłość zakładaj tematy we właściwych działach, z poprawną nazwą (a nie ogólną) - to pozwala zachować porządek na forum i szubko znajdować potrzebne informacje.

PPS. I prośba nr 2 - staraj się pisać poprawną polszczyzną i interpunkcją. Taką sieczkę na prawdę trudno się czyta i wcale nie zachęca aby udzielić komuś takiemu odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2010, 19:35:40 wysłana przez Kaminsky »
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

manama

• Gość
Odp: DN-HC4500 i BPM Studio 4
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2010, 22:12:20 »
Dziekuje za informacje,postaram sie zastosować do Twoich zastrzeżeń również przepraszam za błedy.

manama

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 23:34:46 »
Witam

Znalazłem w necie cos takiego i widze ze jest mozliwosc skonfigurowania BPM STUDIO z Denonem DN-HC 4500.Prosze o pomoc jak to zrobic.
Denon HC4500 + BPM Studio

Pozdrawiam

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2010, 20:17:20 »
Coś takiego oferuje AudioSuite. Wersja trial dostępna jest tutaj:
http://www.audiosuite.nl/en/mainmenu.html

Aczkolwiek nie wiem, dlaczego tak na siłę upierasz się przy tak przestarzałej aplikacji jaką jest BPM Studio...
Sklep.DenonDJ.pl
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

manama

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2010, 13:47:58 »
Witam
Jestem zaszokowany ze starasz mi sie pomóc w uruchomieniu oraz w komunikowaniu denenon
dnhc4500 z BPM studio PRO wersja 4.9.1.0 takich ludzi na swiecie jest bardzo mało -z góry bardzo dziekuje i jezeli uda mi sie skonfigurowac kontroler denona z bpm -studio to wierz mi naprawde sie odwdzięcze.Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc.

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2010, 13:54:48 »
Wiesz, opsiałeś swój problem na forum, a forum chyba od tego właśnie jest aby sobie pomagać? Jeśli będziesz miał jakieś jeszcze wątpliwości - śmiało pisz. Będę się starał pomóc na tyle, ile będę w stanie.

Aczkolwiek, tak jak pisałem - BPM Studio było naprawdę fajną aplikacją (sam się nią bawiłem), ale w momencie kiedy żadna inna alternatywa nie istniała, czyli jakieś 10 lat temu. Teraz jest masa o wiele bardziej zaawansowanych aplikacji, ale jeśli akurat ta Tobie odpowiada - to może faktycznie z użyciem AudioSuite coś zdziałasz. W każdym bądź razie życzę powodzenia.
Sklep.DenonDJ.pl

manama

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Styczeń 2010, 14:49:45 »
Witam
Dziekuje bardzo Twoja pomoc naprawde mi pomogła jestem bardzo wdzieczny Tobie.Program zadziałał i jest komunikacja między Denonem a BPM -STUDIO . Ale mam dylemat jak kupic ten driver http://www.audiosuite.nl/en/mainmenu.html - nie posiadam konta takiego zeby zakupic ten driver.Czy jest jakas firma lub osoba prywatna która mogła by to załatwic w moim imieniu -oczywiscie za odpłatnoscią.Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziekuje.
Moj GG 6040002 - prosze o kontakt 

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Styczeń 2010, 14:56:12 »
A nie posiadasz jakiegoś polskiego konta bankowego z kartą oferującą płatności w Internecie? Nawet z tzw. płaską kartą debetową (niekoniecznie kredytową). Takie karty oferuje Inteligo, mBank (tylko dla "delfinka" trzeba przez mLinię aktywować takie płatności). Potem podpinasz pod PayPal i jedziesz. Żadnych problemów z płatnościami.
Sklep.DenonDJ.pl

manama

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Styczeń 2010, 16:38:27 »
WITAM
Niestety nie posiadam i nie wiem jak mam to załatwic-czy mógłbys mi pomóc
Pozdrawiam z Wrocławia

manama

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Styczeń 2010, 16:51:44 »
Wysłałem maila na twój adres
pozdrawiam

Offline Kaminsky

• Administrator
  • Człowiek DENON
    • Sklep.DenonDJ.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Styczeń 2010, 16:56:14 »
Odpisałem już. Resztę już sfinalizujemy na priv.
Sklep.DenonDJ.pl