Autor Wątek: dn-d6000 zniekształcanie dźwięku  (Przeczytany 5652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dj-janusz

• Gość
dn-d6000 zniekształcanie dźwięku
« dnia: 24 Marzec 2008, 22:20:31 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie, na forum denona zarejstrowałem się przed chwilą  jeszcze trzy miesiące temu nie pomyślałem że zawitam na tym forum ale nie stety zostałem zmuszonu zapytać się o wasze rady , a mianowicie zakupiłem dn-d6000 i  przez cztery imprezy bez problemu no i się zaczeło podczas odtwarzania płyty CDR  powstają zakłucenia jak gdyby sprzęt miał problemy z odczytem płyty i zastępuje to jakimś śmiesznym dźwiękiem no i po około 3-4 sekundach dalej odtwarza, myślałem ze problem tkwi w nagrywaniu płyt , prędkości, jakości płyt, ale to nie pomogło nagrywałem płyty na różnych kompach ale to nic nie pomogło.Miałem do tej pory już dwa modele wypuszczone przez DENONA i nie miałem żadnego problemu no może jedna płyta na tysiąc mi przerwała ale ten model już przesadza niemam imprezy bez wpadki spowodowane przez urządzenie a to jest nie dopuszczalne dla profesjonalisty, więc jest ktoś na tym forum aby mi pomuc? Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

TaUrUs

• Gość
Odp: dn-d6000 zniekształcanie dźwięku
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marzec 2008, 23:02:34 »
Witam
Hmmm miałem D6000 przez ponad rok i niemiałem ja osobiście problemu z nim ale kolega który również miał tą zabawke miał podobny problem, na róznych płytach w róznych momentach niewiedząc dlaczego miał przeskoki, oddaliśmy odtwarzacz do serwisu tam go poprostu wyczyścili i okazało sie ża zabrudzenie lasera było przyczyną problemu. Koszt takiego czyszczenia to około 250 zł. Potem pakowaliśmy do odtwarzacza rózne płyty: stare, nowe porysowane itd i wszystko grało ok. pzdr

Offline Marked_One

• Człowiek DENON
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marzec 2008, 07:41:58 »
Może faktycznie zabrudzenie lasera lub jakaś mała usterka. Skoro z każdą płytką jest taki problem, to polecam serwis. Ingerowanie w to raczej nic nie da, co najwyżej polecam skan dysku i defragmentację. Sam czasami miałem problemy z płytkam, a to tylko temu iż pliki na dysku zawierały błędy.

Pozdrówka
Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

dj-janusz

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marzec 2008, 19:48:46 »
Dzięki wam za podpowiedź już jutro wysyłam sprzęt do denona zobaczymy co oni na to poradzą, jak będzie wiadoma przyczyna to wszystko opiszę.